Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet a langyos pocsolyát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a langyos pocsolyát újra tüzes szerelemmé alakítani?

Figyelt kérdés

Lassan 20 éve vagyunk együtt a párommal, és az ő kezdeti rajongása mára teljesen eltűnt, miközben az enyém nem. Ez engem rettenetesen frusztrál, hisz ugyanúgy igényelném a csillogó szemű flörtöt a beszélgetéseinkben, mint az elején, és próbálkozom is vele, de mindig csalódás a vége. Nem partner benne, vagy tudomást se vesz róla, vagy elhumorizálja úgy a dolgot, mintha én lennék a kiéhezett idióta, ő meg az, aki megszán, és majd lefekszik velem, ha én ennyire akarom.. Eleinte ez vicces volt, de már rohadtul nem az. Tönkrevágja az önbizalmam, nem udvarol sose, nem érzem magam nőnek, akiért kicsit teper a férfi. A fizikai része tökéletesen működik a viszonyunknak, úgy értem hogy ugyanúgy kezdeményezi a szexet, sőt, nagyon aktív, de csak testileg. Szóval ha megkíván, akkor csak jelzi, hogy "keressünk gyorsan valami nyugis helyet", de sose mondja azt, hogy vágyik rám, vagy hogy felcsigáztam, vagy bármi olyat, ami erősíthetné bennem azt, hogy nagy hatással tudok még lenni rá én, és nem csak magát a szexet kívánta meg. Amikor ezt elmondom neki, akkor vagy nem érti a dolgot, hogy ha látom, hogy feláll neki, akkor mégis ki mást kívánna, a jó ég áldjon már meg engem, vagy az jön, hogy ne akarjak olyat ráerőszakolni, ami nem ő, mert sose lesz egy nyálas, romantikázó valaki. De én nem megváltoztatni szeretném, csak visszakapni a szenvedélyt, ami anno benne volt.

Mit tehetnék? Így nem érzem magam boldognak, mert én nagyon szenvedélyes típus vagyok. Hogy változtassam meg önmagam, a gondolkozásom, hogy ne okozzon ez nekem csalódást, és boldog lehessek így is?


2018. nov. 30. 09:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%

Én megpróbálnék "randizgatni" vele, több időt tölteni a gyerekek nélkül (ha van, persze), kedveskedni neki (pl. a kedvencét főzni). Hogy a szexben érezd, hogy tényleg kíván, próbáld ki, hogy veszel valami szexi fehérneműt, kikötözöd egy székhez, és táncolsz neki. Tuti h nem szánalomból fog lefeküdni veled :)

Persze, ezek tényleg csak arra valók, hogy újra felébressz benne egy rövid ideig a szenvedélyt. A komoly változást csak egy őszinte, jól átgondolt beszélgetés hozhatja meg. Emlékeztesd, hogy miért szerettetek anno egymásba!

Sok sikert! ;)

2018. nov. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

" mintha én lennék a kiéhezett idióta, ő meg az, aki megszán, és majd lefekszik velem, ha én ennyire akarom.. "

Ez nagyon jó megfogalmazása annak ami történik velem amikor a férjemhez simulok, ő meg fagyosan tűri és elnéz szenvedő arccal valahová a messze távolba. A többi része is stimmel a leírásodnak.

Nem értem ezt az egészet, szerinte ígyz rendben van, ő nem igényli ezt arészt, legyen friss étel meg tiszta lakás, legyenek közös programok, nyugalom, ezekért cserében tényleg bármit megtesz, az intimitáson kívül.

2018. nov. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Egyeske, naivtavasztündér a neved :D

Ha reagálnának a férjek, a csipkésbugyogókra meg erotikus táncokra, gondolod bármelyik nélkülöző nő ne tenné meg örömmel?Vagy bármit ami kibillenti ebből az egyoldalú helyzetből a kapcsolatot.

A táncokon, a kezdeményezésen, az extra ápoltságon az egyebeken ilyenkorra már mindenki rég túl van, nem ezen múlik.

2018. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%

20 év után, hol élsz te?


a szenvedélyes szerelem időtartama 2 vagy 3 év.


ennyi idő után az is kész csoda a mai világban, hogy még együtt vagytok.


a leírásodból elég egyértelmű, hogy csak használ téged, a testedet, ha éppen baszhatnékja van, de tojik a lelki, emocionális igényeidre.


még nem késő elválni.

2018. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

"próbáld ki, hogy veszel valami szexi fehérneműt, kikötözöd egy székhez, és táncolsz neki"


Na, ilyet tuti nem lehetne vele csinálni. A fehérneműm sose érdekelte, észre se veszi az új szerzeményeim. Szerinte a fehérnemű legyen kényelmes, tiszta, és az egészséges (pl pamut, ne műszál), minden mas felesleges humbug. Ha ki akarnám kötözni, megkérdezné, hogy normális vagyok-e? Ha táncolnék, meg értetlenül nézne, hogy mi bajom van, mitől buggyantam így meg? Még a huszonéves, gyönyörű nőket is lenézi, ha ilyet csinálnak, én meg már hol vagyok attól... Egyáltalán nem partner ilyenben. (Mondjuk ez már nekem is sok lenne, de én sokkal kevesebb szenvedéllyel is beérném, elég lenne kis flört, udvarlás.)

2018. nov. 30. 09:50
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
Érdekes a kérdés! Például nálunk és a többi férfi ismerőseimnél pontosan ez van, csak ott a nők lettek frigidek, életuntak és passzívak. Én is próbálkoztam évekig, de konkrétan belefáradtam, így éljük az extra unalmas életünket.
2018. nov. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%

Ezt így szorul szóra mond el neki :)

Azért az ember változik azt tudnod kell, legyel meg szexibb és több női praktikát is bedobhatsz.

Tudom nem illik ilyet kérdezni de hány éves vagy, írhatsz privin is.

F.

2018. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%
Kicsit féltékennyé tenni,ami felébreszti benne hogy mégse vagy te olyan fix az életében,ahogy ő azt gondolja ?
2018. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem partner ebben akkor nehéz lesz.

Próbáld azt ki hogy nem kezdeményezel egyáltalán.

Ha szexet akar akkor neki keljen kezdeményezni de csak annyiból álljon hogy: 'Most idő van gyere már'


Kacéran utasíts el, hogy kelljen becserkésznie, többet tennie azért hogy megkapjon, udvaroljon, körülötted mászkáljon mindig hogy hozzad tudjon érni.


A legtöbbször ez hiányzik, mert csak annyiból áll h ha valaki akarja a szexet annyi van hogy gyere csináljuk..ennyiért ne add magad, igen is tegyen picit többet mint régen.

Neki is új lesz ha rögtön nem kapja meg amit akar.

2018. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Nm értik meg a kedves mindenfélét ajánlók, hogy ahol kialudt a tűz ott vége?
2018. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!