Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet a langyos pocsolyát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a langyos pocsolyát újra tüzes szerelemmé alakítani?

Figyelt kérdés

Lassan 20 éve vagyunk együtt a párommal, és az ő kezdeti rajongása mára teljesen eltűnt, miközben az enyém nem. Ez engem rettenetesen frusztrál, hisz ugyanúgy igényelném a csillogó szemű flörtöt a beszélgetéseinkben, mint az elején, és próbálkozom is vele, de mindig csalódás a vége. Nem partner benne, vagy tudomást se vesz róla, vagy elhumorizálja úgy a dolgot, mintha én lennék a kiéhezett idióta, ő meg az, aki megszán, és majd lefekszik velem, ha én ennyire akarom.. Eleinte ez vicces volt, de már rohadtul nem az. Tönkrevágja az önbizalmam, nem udvarol sose, nem érzem magam nőnek, akiért kicsit teper a férfi. A fizikai része tökéletesen működik a viszonyunknak, úgy értem hogy ugyanúgy kezdeményezi a szexet, sőt, nagyon aktív, de csak testileg. Szóval ha megkíván, akkor csak jelzi, hogy "keressünk gyorsan valami nyugis helyet", de sose mondja azt, hogy vágyik rám, vagy hogy felcsigáztam, vagy bármi olyat, ami erősíthetné bennem azt, hogy nagy hatással tudok még lenni rá én, és nem csak magát a szexet kívánta meg. Amikor ezt elmondom neki, akkor vagy nem érti a dolgot, hogy ha látom, hogy feláll neki, akkor mégis ki mást kívánna, a jó ég áldjon már meg engem, vagy az jön, hogy ne akarjak olyat ráerőszakolni, ami nem ő, mert sose lesz egy nyálas, romantikázó valaki. De én nem megváltoztatni szeretném, csak visszakapni a szenvedélyt, ami anno benne volt.

Mit tehetnék? Így nem érzem magam boldognak, mert én nagyon szenvedélyes típus vagyok. Hogy változtassam meg önmagam, a gondolkozásom, hogy ne okozzon ez nekem csalódást, és boldog lehessek így is?


2018. nov. 30. 09:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Már elmondtam neki, de nincs semmi hatással. Féltékennyé nem lehet tenni, már próbáltam. Amikor panaszt tettem emiatt, hogy hogy tud így beletojni, az volt a válasz, hogy nem tojik bele, de nem fogja megkeseríteni az életét, ő bízik bennem.

Nálunk nem ridegen tűri az ölelést, hanem viszonozza. A legnagyobb gond a verbális intimitással, és a lelkesedéssel van.

Mindketten 40+ vagyunk.

2018. nov. 30. 10:21
 12/21 A kérdező kommentje:

"Kacéran utasíts el, hogy kelljen becserkésznie, többet tennie azért hogy megkapjon, udvaroljon, körülötted mászkáljon mindig hogy hozzad tudjon érni."


Ezzel csak az a baj, hogy nagy valószínűséggel az lesz a vége, hogy akkor nem is kezdeményez többé ennyit, és a jelenleg jó szex is tönkremegy.

2018. nov. 30. 10:34
 13/21 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező! Legalább nálatok még van szex! 10 év után a legtöbb házasságból már régen eltűnt. Nem akarsz te egy kicsit sokat? Személy szerint én már a napját nem tudom mikor szexeltem utoljára.
2018. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
32%

Próbáltunk segíteni, de ha minden javaslatot elutasítasz akkor ezt neked kell megoldani.

A jó szex nem tűnik el attól mert esetleg 1-2 hétig nincs. Vagy kiderül hogy a párodnak az sem fontos csupán miattad teszi amit valóban lehet értékelni mert 20 év után sok helyen ez sincs.

2018. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy velem van a baj, mert telhetetlen vagyok. Magamból indulok ki, és nem értem, hogy ha én képes vagyok rá, akkor ő miért nem? Ezt kéne megváltoztatni magamban valahogy, de nem tudom, hogy hogyan?

Amúgy tényleg hálás vagyok azért, hogy 20 év után még mindig ilyen a kapcsolatunk, de azért mindig fájdalmas látni egy pozitív érzelemnek az elhalványulását a párod szemében, nem?

2018. nov. 30. 11:28
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
Nézd, az emberek többsége nem a hosszútávú kapcsolatokra van kitalálva. A saját bőrömön tapasztalom. Én férfiként hiába hozom le a csillagokat az égről, ha a feleségem már nem akar. Én ezt tudomásul veszem, belátom hogy több évnyi próbálkozásom ellenére sem működik már a dolog. Mit tehetek még többet?
2018. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%
Tudod az a helyzet, hogy a párkapcsolat olyan, mint a bicikli...hanem tekerik eldől. És ez mind a két félre igaz . Ezzel csak azt akarom mondani, hogyha a párod részéről ez az akarat nincs meg, akkor te csinálhat akármit is...
2018. nov. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
De ő nem akar mást, nem akar szakítani, szerinte tökéletes a kapcsolatunk. Neki hogyhogy nem hiányzik ez? Létezik ember, akinek nincs igénye egy jó kapcsolatban a szenvedélyre, flörtre, szexis játékosságra?
2018. nov. 30. 11:47
 19/21 anonim ***** válasza:

"Nem kell naplemente

az őszi kertbe' a

puha plédek alatt.

A megfékezett tébolyból

csak mélyülő csend marad,

ami rád telepszik, majd maga alá gyűr

hisz úgyis mindegy neked.

Inkább lágyan összeroppansz,

mert kitörni nem lehet."

2018. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Tizenheteske, a párkapcsolat inkább tandem, van amikor az egyik nyomja erősebben, máskor másikunk, egyszerre nagyon ritkán sikerül.
2018. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!