Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet a langyos pocsolyát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a langyos pocsolyát újra tüzes szerelemmé alakítani?

Figyelt kérdés

Lassan 20 éve vagyunk együtt a párommal, és az ő kezdeti rajongása mára teljesen eltűnt, miközben az enyém nem. Ez engem rettenetesen frusztrál, hisz ugyanúgy igényelném a csillogó szemű flörtöt a beszélgetéseinkben, mint az elején, és próbálkozom is vele, de mindig csalódás a vége. Nem partner benne, vagy tudomást se vesz róla, vagy elhumorizálja úgy a dolgot, mintha én lennék a kiéhezett idióta, ő meg az, aki megszán, és majd lefekszik velem, ha én ennyire akarom.. Eleinte ez vicces volt, de már rohadtul nem az. Tönkrevágja az önbizalmam, nem udvarol sose, nem érzem magam nőnek, akiért kicsit teper a férfi. A fizikai része tökéletesen működik a viszonyunknak, úgy értem hogy ugyanúgy kezdeményezi a szexet, sőt, nagyon aktív, de csak testileg. Szóval ha megkíván, akkor csak jelzi, hogy "keressünk gyorsan valami nyugis helyet", de sose mondja azt, hogy vágyik rám, vagy hogy felcsigáztam, vagy bármi olyat, ami erősíthetné bennem azt, hogy nagy hatással tudok még lenni rá én, és nem csak magát a szexet kívánta meg. Amikor ezt elmondom neki, akkor vagy nem érti a dolgot, hogy ha látom, hogy feláll neki, akkor mégis ki mást kívánna, a jó ég áldjon már meg engem, vagy az jön, hogy ne akarjak olyat ráerőszakolni, ami nem ő, mert sose lesz egy nyálas, romantikázó valaki. De én nem megváltoztatni szeretném, csak visszakapni a szenvedélyt, ami anno benne volt.

Mit tehetnék? Így nem érzem magam boldognak, mert én nagyon szenvedélyes típus vagyok. Hogy változtassam meg önmagam, a gondolkozásom, hogy ne okozzon ez nekem csalódást, és boldog lehessek így is?


2018. nov. 30. 09:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én sose adom úgy oda magam, hogy azt mondja ő akarja, tudja, hogy én nem egy tárgy vagyok amit elővesz mikor használni akarja.
2018. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!