Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előző kapcsolataidból milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előző kapcsolataidból milyen tanulságaid vannak? Mikre jöttél rá a kapcsolataid során?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 22:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
89%
Hogy sokszor mennyire ostoba voltam, és tulajdonképpen én baxtam el a dolgokat. Ugyanazokat a hibákat nem követem el mégegyszer.
2010. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt tanultam a hibáimrol másrészt rájötem hogy nem kel mindent beveni amit a másik mond, mert a fele nem igaz...
2010. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tanultam meg, hogy nem szabad összejönni senkivel csak azért, hogy legyen valakim. Fontos a szerelem, akárki akármit is mond. Mert szokták mondani, hogy úgyis elmúlik. De sajnos szerelem nélkül még az a kis boldogság sincs, ami amúgy lenne, a szakítás meg nem biztos, hogy sokkal egyszerűbb. Arról nem beszélve, hogy úgyis szerelmes leszel később valaki másba viszonzottan.


A másik tanulság, hogy ha az én házamban lakunk is, akkor se éreztessem ezt vele. Fontos, hogy ne kelljen szerepet játszania azért, hogy maradhasson. Soha nem szabad azt mondani annak, aki ilyen szempontból kiszolgáltatott, hogy ha nem csinálod így vagy úgy, akkor repülsz...Ezzel színjátékra ösztönzöd a másikat és te döbbensz meg legjobban, mikor robbanni fog. Amúgyis undorító ezt mondani annak, aki nálad lakik. Visszaélés a hatalommal.


Az új kapcsolatomban azt tanultam meg, hogy hiba volt azt gondolni, hogy nem szeret csak azért, mert nem úgy viselkedett velem társaságban mint négyszemközt. De most már mindegy, valószínű ezt a tudást se tudom már ebben a kapcsolatban kamatoztatni. Amikor elvész a bizalom, titkos fal épül a két ember közé, akkor megszűnik a ragyogás a szemükben és azzal kezdődik a szerelem vége.

2010. jún. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

én 17éves vagyok, 15-16évesen volt egy "komolyabb" kapcsolatom, persze közel sem olyan, mint a jelenlegi.

abban a kapcsolatban sok mindent tanultam, a srác velem egy idős volt, vele megtapasztaltam, hogy mit szabad és mit nem egy kapcsolatban.

a mostani kapcsolatom 11hónapja tart egy 22éves pasival, nagyon szeretem és jól megvagyunk. Hálás vagyok az előző kapcsolatomért, mert a tapasztalataim alapján tudom most építgetni ezt a kapcsolatot.:)

2010. jún. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
20%
soha ne bízz meg egy nőben sem , soha ne add ki magad senkinek 100%-osan.
2010. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Ne légy naiv, kezdj el kételkedni, ha már valami túlontúl szép. :(
2010. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

1.Légy hűséges

2.Ne légy túl önfejű.

3.Tanuld meg néha feladni magad a párodér(persze csak ha ő is hajlandó ezt megtenni érted)

4.Nem mindig fontosabbak a bulik,a szorakozás és a barátok mint a párod.Mondják hogy "pasik jönnek mennek de a barátok örökre megmaradnak"a barátaid ugy is megmaradnak ha a pasiddal esetleg többet foglalkozol

5.Ha nem akarsz sok veszekedést akkor tanuld meg bevallani és felismerni saját hibáidat is


Naggyából ennyit tudok mondani,mindezt a mostani kapcsolatomból tanultam,régiek hogy is mondjam,valahogy olyan "nem érdekel" félék voltak:D

2010. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
ne kezdjek f@szkalappal
2010. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Merj szakítani még az elején, ha kell.
2010. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Ne játsz játszmákat.
2010. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!