Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hagynátok hogy a szeretőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hagynátok hogy a szeretőtök aki 17 évvel idősebb hogy kisegitsen?

Figyelt kérdés
1,5 éve ismertem meg a neten egy pasit aki 17 évvel idősebb nálam és velem csalja a feleségét.Én teljesen belezúgtam ezért jöttem így vele össze.Ki szeretne segíteni anyagilag hogy új albérletbe költözzek mert a mostanit eladták,de nem szeretném elfogadni.Ezért a barátnőm bolondnak tart hisz ha felajánlotta biztos nem hiányozna neki az a pénz. Szerintetek? 21N
2018. dec. 2. 13:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9# csak nem te vagy a férjem ex szeretője aki ingyen élt? Ezért vagy ennyire kiváncsi mi lett a vége, mert magadra ismertél a történetből? Ne pampogj itt, ha nem tudod az előzményeket! A férjem ugyanolyan hibás, de a szerető is aki ingyen lakhatásért kurv...dott és utána segítő szándékkal kipakolt. Annyit elárulhatok, hogy a szerető nem kapta meg amit akart. A többi meg nem a te dolgod.
2018. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Pedig jól írja a 9-es.Te meg együttmaradtál a krvázós férjeddel.

Ja és én se vagyok a te férjed ingyenélője...

2018. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Apropó: A szerető jobban is járt hogy nem kapta meg a férjedet!
2018. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!