Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez milyen dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen dolog a paromtol?

Figyelt kérdés

A parommal 5 honapja vagyunk meg csak egyutt. Allitolag nagyon szeret.

A multheten beteg lett az egesz csalad itthon (virus) akkor tudtam hogy en sem maradhatok ki... (gyenge immunrendszer) elis kaptam penteken. Nagyon rosszul voltam laz,torokfajas,rament az izuleteimre,labamra. Nem tudtam felallni sem..

Vasarnap sem voltam jobban.. megkertem a paromat ha lehet hetfo reggel vagy delutan vigyen mar el az orvoshoz mert ilyen allapotba nem akarok biciklizni, a hideg sem tenne jot es eleg messze is van az orvosom ( varos masik felebe)

Erre csak ennyit kaptam : mer minek neked megint oda menni? ...

aztan ma ( hetfo) felhiv munkabol hogy kesobb jon haza mert az anyja megkerte hogy vagjon ossze fat..

a kerdes az hogy : normalis hogy az anyjanak egybol ugrik, de engem nem tudott volna eldobni az orvoshoz?

Elegge rosszul esik. Most egy ismerosom kertem meg hogy dobjon mar el. Azt mondta termeszetes... egy “idegentol” tobbet varhatok mint a sajat paromrol?



2018. dec. 3. 14:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem szàmíthatsz rà, ez kiderült.

Ha neked megfelel, akkor maradj vele, de ha olyan embert akarsz, akire tudod, hogy mindenben szàmíthatsz, keress màst.


Sajàt példa.

A kislànyom eltörte a kezét, pàrom szó nélkül hazajött munkàból, vitt minket.

De ha esik az eső pl. vagy csak lusta vagyok gyalogolni, szó nélkül levisz a boltba, pedig csak 10 perc gyalog, meg itt tàvolsàg sincs, község.

Ha szeretek, tisztelek valakit, akkor ez a minimum lett volna.

Üdv 30+N

2018. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Rockarc ***** válasza:

Szerintem nem kell tovabb ecsetelni. Te elvartad volna, hogy elvigyen, O pedig feleslegesnek tartotta. Eleg durva dolog ez 5 honapos kapcsolatnal, ennek vege.


Ha lett volna ennek egy 10 eves elozmenye, egy aktiv hipochondriaval egybekotve, akkor mar nem lenne ennyire egyertelmu a helyzet, de szerintem neked mar nem ezen kell agyalnod, hanem azon, hogy merre keresgesd a kovetkezo parod.

2018. dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt anno. Hónapokig írogatott egy másik nőnek, hogy így szeretlek, úgy imádlak stb. Aztán lebukott, nem magától mondta el. Persze megígérte, hogy többet nem lesz ilyen, ő engem szeret blabla. Folytattuk a kapcsolatot, aztán természetesen megint megcsinálta ezt. Én akkor szakítottam. Ha most nem dobod, megint meg fogja veled tenni, sőt lehet legközelebb már találkozó is lesz, de megteszi, mert tudja, hogy te úgy is megbocsátod neki. Én is sok éves kapcsolatot dobtam a kukába, de nem bántam meg. Ne legyél olyan emberrel együtt, aki nem tisztel, nem szeret téged, mert úgy is mindig fog másvalakit tartani titokban melletted.
2018. dec. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!