Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm ki van akadva az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ki van akadva az exem, a gyerekünk és az anyám miatt. Mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Az exemmel 23 évesen jöttem össze, ő is annyi volt. Sosem tartottam magam olyannak, aki apa akár lenni, idegesítenek a gyerekek, sokba kerül és egy életre szóló felelősség. Amikor mégis becsúszott a gyerek az exem kijelentette, hogy még akarja tartani és ha köztem és a gyerek közt kell választania, akkor a gyerek. Szét is mentünk, utalom a szükséges pénzt, de nincs igényem látni. Anyám viszont teljesen be van zsongva, hogy unoka így, unoka úgy, vigyáz rá, ott segít az exemnek ahol tud, hiszen "az ő vére is". Két generációs házban élünk, a mostani párom nyilván jön át hozzám és hallgathatja, ahogy anyám áradozik a gyerekről, meghogy az exem milyen jó anya, hogy megoldja a dolgokat. Beszéltem már vele (az exemmel), hogy utasítsa vissza anyám segítségét, de ő kijelentette, hogy ki van zárva, dolgozik és örül a segítségnek és az én kérésemre nem fogja a gyereket elszakítani a "mamájától". A barátnőm viszont utálja, hogy ő sosem érhet fel az exhez és ezt kell hallgatnia, amit meg is értek. Ez egyikünknek se jó helyzet, elköltözni nem tudunk. Viszont maga a tény, hogy apa vagyok megmérgezi a kapcsolatunk. Mit tanácsoltok?
2018. dec. 3. 19:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

1. védekezni kellett volna rendesen,ha nem akartál apa lenni!

2. az anyukád akkor is a nagymamája,mégha te nem is tekinted a gyerekednek!

3. ásd el magad, undorító vagy, hogy nem törődsz a saját gyerekeddel!

4. felnőtt emberek vagytok a kedves barátnővel,ha nem tetszik, el kell költözni!

2018. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Te nem vagy apa, miután nem is látogatod a gyerekedet, és az anyádat is tiltanád az unokájától. Te egy sperma donor vagy.
2018. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
14%
Bízz benne, hogy a reinkarnáció létezik.
2018. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
nagyon taszító hozzáállásod van. remélem, hogy ez csak valami kamu.
2018. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
18%
Én teljes mértékben megértem a barátnődet.Ki a tökömnek hiányzik más gyereke,kinek hiányzik ez a carrágó veszekedés ? Exed folyamatosan nyomatni fogja ezt a dolgot,tök mindegy kivel leszel együtt.Kiút : költözés,bármilyen áron.
2018. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

Én őszintén szólva anyukádon kívül egyikőtöket se tudom megérteni.

A volt barátnőd azért, mert egy olyan embernek aki nem akar apa lenni és erre alkalmatlan, minek szül gyereket? Nem fogja megváltoztatni, nem fog 180 °os fordulatot véve mintaapa lenni. Azzal, hogy ilyen helyzetben megtartja a gyereket a saját életét, a férfi életét és a gyerek életét is csak nehezíti. Esélytelen, hogy a kicsi a rendes szülei mellett nőjön fel, önmagának se adta meg azt az esélyt, hogy boldog terhes nő legyen a boldog apuka mellett...

A jelenlegi barátnőd azért nem értem, mert ha ezt a helyzetet nem tudja kezelni, minek jött össze veled, egy olyannal, akinek van gyereke, ergo 100% hogy MINIMUM 18 éves koráig fizetned kell utána, és törődnöd KELLENE vele...

Téged pedig azért nem értelek, mert ha már így hozta a helyzet, igazán belegondolhatnál hogy ezzel tönkreteszed a gyereked életét. Az a kicsi a tiéd is, nem csak a volt barátnődé, és a te hülyeséged (vagy a ti hülyeségetek miatt) ő fog szenvedni, amik aztán súlyos lelki problémákhoz is vezethetnek majd a részéről! Fogd magad és legyél kicsit felelősségtudatosabb! Anyukádat pedig ne tiltsd el az unokájától. Ez egy igazi gerinctelen húzás tőled... Legalább ő úgy viselkedik, ahogy kell, és törődik azzal a pórul járt kicsivel...

2018. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
visszakapod (ha már nem húztál gumit).
2018. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Anyukád nagyszerű ember, hogy foglalkozik a saját unokájával, főleg ha a te nevelésedet így elcseszte. Felnőtt vagy, ha nem tetszik a helyzet, el lehet költözni. Az a kisgyerek nem tehet semmiről.
2018. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"Exed folyamatosan nyomatni fogja ezt a dolgot"


Mit, hogy enegedi, hogy a nagymama foglalkozzon az unokájával, akit szeret?

2018. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Majd a csajod jól tehetbe esik, hogy anyádnak bebizonyítsa, hogy mennyivel jobb anya az exednél. Fogadjunk?


Azt, hogy apa vagy, sehogy se tudod vissza csinálni.

Normàlis nőt az fog zavarni, hogy xar apa vagy, és így állsz az exedhez és a saját gyerekedhez. Úgyhogy örülj, hogy tálaltál egy ilyen hisztipichát, akinek ez a legnagyobb baja.

2018. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!