Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm ki van akadva az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ki van akadva az exem, a gyerekünk és az anyám miatt. Mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Az exemmel 23 évesen jöttem össze, ő is annyi volt. Sosem tartottam magam olyannak, aki apa akár lenni, idegesítenek a gyerekek, sokba kerül és egy életre szóló felelősség. Amikor mégis becsúszott a gyerek az exem kijelentette, hogy még akarja tartani és ha köztem és a gyerek közt kell választania, akkor a gyerek. Szét is mentünk, utalom a szükséges pénzt, de nincs igényem látni. Anyám viszont teljesen be van zsongva, hogy unoka így, unoka úgy, vigyáz rá, ott segít az exemnek ahol tud, hiszen "az ő vére is". Két generációs házban élünk, a mostani párom nyilván jön át hozzám és hallgathatja, ahogy anyám áradozik a gyerekről, meghogy az exem milyen jó anya, hogy megoldja a dolgokat. Beszéltem már vele (az exemmel), hogy utasítsa vissza anyám segítségét, de ő kijelentette, hogy ki van zárva, dolgozik és örül a segítségnek és az én kérésemre nem fogja a gyereket elszakítani a "mamájától". A barátnőm viszont utálja, hogy ő sosem érhet fel az exhez és ezt kell hallgatnia, amit meg is értek. Ez egyikünknek se jó helyzet, elköltözni nem tudunk. Viszont maga a tény, hogy apa vagyok megmérgezi a kapcsolatunk. Mit tanácsoltok?
2018. dec. 3. 19:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nagymamának ugyan annyi joga van a láthatáshoz! Akár pert is nyerne! Szép dolog hogy foglalkozik vele! Egyébként te meg próbáltad szereztni azt a kisgyereket? Ő kérte az életet? Gondolj bele neked hogy esne hogy az apádnak nem kellenél??
2018. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
68%
Amikor a gyerek megfogant te is ott voltàl. Én hànynék tőled, ha îgy àllnàl a gyerekedhez, nem érdekelne a nyivàkolàsod, hogy akartad vagy nem. A kutya is szereti a kölykét, te erre képtelen vagy. És szét*aszod egy àrtatlan gyerek lelkét, aki a tiéd is. A csajod minősîti, hogy szerinte ez îgy oké. Egyformàk vagytok. Az meg végképp hànyàs, hogy anyukàd engedi, habàr egy ilyen gerinctelen lettél, h ott lehess az új csajoddal nàla, de még neki dirigàlnàl, h legyen olyan, mint te. A gyerekedtől meg, igaz nincs apja, még elvennéd a mamàjàt is. És ne gyere a becsúszott szöveggel. Gyerek nem csúszik csak úgy be. Bàr okàdéksàg egy nönek hazudni, hogy szed tablettàt, de a férfi is húzhat óvszert. Ja persze az ilyenek mindig a 0.01 szàzalékban vannak mert semmi nem 100%os védelem. Na ja. Aki ezt nem képes vàllalni, az ne szexeljen és kész. Anyàd a legnormàlisabb az egész történetben.
2018. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Te tényleg nem vagy normális. Az exed nem hibáztatom azért, mert megszülte a gyereketeket, nem neked, ahogy valaki itt írta, hanem annak ellenére, hogy olyan vagy, amilyen.


A barátnődet megértem, hogy nem lehet olyan kellemes hallgatni a nagymamád felől az ex iránti áradozást, hiszen könnyen megélheti ezt úgy, mint egy összehasonlítást, és eléggé frusztráló tud lenni.


Nem az exeddel kell beszélni, hogy utasítsa vissza a nagymamád segítségét. Jó erkölcs szerint neked is segítened kéne, nem hogy még más által adott segítségtől is elvágni őt. Max úgy közelíthetnéd meg a dolgot, hogy többet fizetsz, ha lemond a segítségről, de így is tahóság, hiszen az anyukádat is megfosztod az unokájától merő önzőségedből.


Vagy költözz el, vagy próbáld megbeszélni az anyukáddal, hogy köszönöd, hogy foglalkozik a gyerekeddel, ha már te olyan önző vagy, hogy te nem teszed, de legyen szíves ne mérgezze a kapcsolatodat a pároddal azzal, hogy az exről áradozik, úgysem jöttök már össze. Gondolom, erre is megy a játék.

2018. dec. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!