Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim miatt megbuktam a zh-n. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 éves kapcsolat, én most egyetemista vagyok egy NAGYON nehéz szakon, a pasim viszont már dolgozik, ő nem ment egyetemre. DÉlután 17-kor vége a munkaidejének, 18-ra haza ér és elvárja, hogy én vele legyek majdnem minden nap.

Nem élünk együtt, egy városban lakunk.

Múlt héten lett volna zhm, 3 napot tanultam rá, vagyis próbáltam, de a pasim óránként felhívott, hogy mikor találkozunk, én miért nem szeretem őt, nem akarok vele lenni....aminek a vége az lett, hogy totál kikészültem és elrontottam a zhm és megbuktam. Jövő héten javíthatok.

Nem érti mi a bajom, és szerinte együtt tudunk aludni nyugodtan az iskola mellett.

Sose volt ilyen, régen mindig könyörögtem, hogy találkozzunk, amióta viszont élem az életem azóta minden órában felhív. Ha nem veszem fel, kiakad.

Mondom, régen sose volt ilyen.

Tudja, hogy a lelki terrort utálom, és direkt azt csinálja rajtam.

Nem tudok tanulni miatta, mert gyomorgörcsöm van tőle, ráadásul most jön a vizsgaidőszak, és már most kivagyok borulva.


2018. dec. 4. 16:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem a pasid miatt buktál meg, hanem mert egy akaratgyenge, manipulálható kis hülye vagy, akit úgy irányít a bakja, ahogy akar. Ha fütyül neked, és kiadja a "lábhoz!" utasítást, máris rohansz pitizni, jó kiskutya vagy.
2018. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy ezt fejezze be, és értse meg, hogy neked tanulnod kell. Tanulás közben meg a telefont, facebookot, messengert kikapcsolod.
2018. dec. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!