Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan nő, aki élt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki élt anyagi függőségben, àllandó féltékenykedésben, lelki terrorban? Aki igen, hogy sikerült kiszàllni?

Figyelt kérdés

Amióta együtt vagyunk (4 éve) jószerivel alig dolgoztam, persze a lànyom miatt jól jött, több időm volt rá, imàdok főzni, ennek hódolhattam mindennap.

De úgy érzem becsavarodtam.Mindenkivel megszakítottam a kapcsolatot, az is baj volt, ha bevàsàrlàsnàl valaki köszönt.

Nyàron elvégeztem egy tanfolyamot, mert komolyan érdekelt.Nos, nem kimondottan női tanfolyam.Nem helyezkedtem el benne eddig, mert rendesen örült, ha egy interjú nem jött össze.

Ma hajnalban felébredtem amikor kelt, mondtam mit kéne ma főzni.Erre kib...ott pénzt az asztalra, "de blokkot kérek". Rohadt megalàzó volt.Hozzàtette, ha megjön a gyerektartàs, (50.000) fizessem be a gàzszàmlàt, úgyis én melegszem itthon.

Írtam neki, hogy szrok mostmàr mindenbe, elmegyek 24/48-ba dolgozni, erre baromira levette a " hangerőt".

Tényleg semmire nem lehet panasza, mindent megcsinàlok a hàzban, mindennap főzök, vasalom az ingjeit (utàlok vasalni), összeszedem kint a kutyapiszkot, szó szerint elé teszem a kajàt, stb.

Mi az úristent csinàljak, mivel szeretjük egymàst, de az idegeimnek vége.

Köszönöm aki végigolvasta.

Bocsànat, de màr ki kellett adni magamból.


2018. dec. 5. 13:41
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Tudod, amikor mennél is, meg nem is.

Amikor az ész azt mondja, húzz a francba, de belül azt érzed, csak àt akarod ölelni, még egyszer, egyetlenegyszer ebben az Életben.

2018. dec. 5. 15:59
 22/27 anonim ***** válasza:

Én is ig.y vagyok , és akkor meg örüljek mert aranyéletem van!!!!

Nálunk akkor bolondul meg ennyire ha kidobta a csaja!

2018. dec. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 The pale emperor ***** válasza:
80%

Te ezt akarod átölelni mégegyszer?? Támogató? Megértő? Szerető?

Én nem értem az ilyen nőket komolyan...én is éltem ilyen kapcsolatban. Szarul választottam az én hibám. Ahogy bölcsis lett mindenem pènzzè tettem, visszamentem dolgozni és szemrebbenés nélkül elhagytam.

Nyilván örül, hogy nem dolgozol hisz így esélyed nincs otthagyni. Nem kell eladni az ingatlan költözz oda a gyerekkel ha van bevételed. Vagy ha eladod titokban és abból épóts új életet. Azt nem értem ilyen nők mire várnak? Hiszen ő ilyen...vagy azt hiszed egy reggel felébred és tök más ember lesz? Hány év telik el ezzel a reménnyel szerinted? De segítek..ez nem fog bekövetkezni de addig feletted elszáll 5-10 év aztán az sosem jön ám vissza. A gyerekkel meg ne takarózz az új sulit megszokja te pedig ott leszel neki csak nem ilyen idegroncsként mimt most hanem jókedvűen és vidáman.

Most vettem a fáradtságot, hogy ezt lepötyögjem de tudom, hogy nem lépsz mert jaj ez, meg jaj az....és ez szomorú de ez van. Ha nem lép valaki akkor nem eléggé szar a helyzet az az igazság.

2018. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ki segítsen neked?

Menetrendszerűen megérkezett a: "De én szeretem. Amúgy mindenben passzolunk, csak.... Minden más jó, csak..."


Leírták mit kell tenned. Nem teszed, mindenre kifogást gyártasz.

Akkor pedig egy választásod van. Fogd be és tűrj!

2018. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
54%
Miujság Kérdező?
2018. dec. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Gabóca Kabóca ***** válasza:
100%
Ilyenkor általában a "visszaszippantás" következik be.Egy ideig minden szép és jó(látszólag),aztán megint szar az egész.Addig megy a játék amig talál egy (szerinte)jobbat.Akkor dob mint a használt zsepit.Kérdés hogy mikor következik be a szakitás.Talán nem leszel még elnyűtt,megviselt,40 körüli nő.De ha mégis hát...kemény lesz.
2018. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Megvagyok.

Nem hiszem, hogy bőven az 5x-en túl ő akarna dobni, de ki tudja.

Nincs semmi, most én bolondultam meg, egész hétvégén nem adtam életjelet magamról, most én a vendégszobàban alszok, nincs vita, semmi sincs.

Januàrban van lehetőségem viszonylag közel menni dolgozni, és aztàn remélem 3 hónap utàn elölről tudom kezdeni az életem.

Köszönöm mindenkinek a tanàcsot.

2018. dec. 11. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!