Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit ér egy hűséges férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit ér egy hűséges férfi? Őszintén, több évtized után is tudnád vele tartani a lépést ebben? Hogy érzitek lányok? Biztos van olyan aki képes lenne egy életet leélni a férjével.

Figyelt kérdés
2018. dec. 7. 00:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom én biztos gyárilag vagyok rosszul összerakva mert nekem a hűség az egyik legfontosabb dolog. Az exem össze-vissza csalt pedig én soha nem nagyszáju macsókat választottam. A mostani párom abszolút hűséges, ő is "gyári hibás", mert ő sem tpikus vadászó ffi.... nekünk az érzelmi biztonság elsőrendű es nagyon kötődunk egymashoz.
2018. dec. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%

@10


Nem mondtam egy szóval sem, hogy nincs kivétel. Sőt!


Inkább az általános trendekről beszélek.


Mindenki elmondja mint #11, hogy o a kivétel, a valóság pedig az, hogy kb 10%-át érdekli ez a nőknek. Én nem tudom, és nem is akarom megmondani, hogy ki a kivetel és ki nem, azt viszont tudom, hogy magára mindenki úgy gondol a valóságtól függetlenül.


Mellesleg, rengeteg lány barátommal éltem át az alábbi.

- én sosem ketdenék a Bélával, mert mindenkit csak megdug, én vagyok a kivétel, engem sosem kap meg

- jaj, a Béla randira hívott, ez most más, megmondta, hogy most komolyan gondolja

-mekkora szemét az ÖSSZES férfi, mindegyik csak azt akarja.



Egyszerűen szeretik a nők elhinni, hogy egy napra (hétre, fél évre) mégis ők lesznek a királylányok, akikért eljön a herceg, aki megváltozott es mégis felismerte, hogy ők kik is valójában.


Az a nő aki kilép ebből a mókuskerékből, talál hűséges férfit, aki meg minden kapcsolatában ugyanabba a folyóba lép gondolja végig, hogy a folyó hibás e, vagy ő figyelmetlen.

2018. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha nem csal meg a férjem, és ezzel oldja meg a problémákat, amiket generált, akkor egy életet éltem volna le vele... Hűségesen.

Számomra a kapcsolatban nincs harmadik fél. Ha meg tudna jelenni, mert "érzek" iránta valamit, olyankor jön a kapcsolat felülvizsgálata, és a lelkizés, mert akkor valamit belül nem csinálunk jól.

Olyan értelemben, meg deaszexunalmas... Badarság, mindig van mit újítani, vagy épp cölibálni egy picit, hogy hiányozzon, tényleg.

2018. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

hűséges típus vagyok sosem csaltam, de 2 kapcsolatom volt már és nem csak ezen múlik sajnos ..az egyik 6 a másik 10 évig tartott..azóta senki..manapság egyre nehezebb hűséges párt találni mivel elfogadottabb lett a nyitott kapcsolat és a megcsalás is..

35N

2019. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!