Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bàmul meg màs pasikat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bàmul meg màs pasikat a baràtnőm?

Figyelt kérdés
Ràkérdeztem és mosolyogva az volt a vàlasz, hogy én is megbàmulom a nőket. Régen ezt nem csinálta. Van ennek valami végkimenete?

2018. dec. 7. 02:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%

"Bízzatok a pasitokban ha már össze jöttetek annak oka volt"


Ööö... Én meg utálom, ha ezzel a szöveggel jön bárki. Mondd már ezt egy megalázott, megcsalt vagy épp megvert nő szemébe, te nagyon okos.

Oka volt. Ja, az volt.

Meg amúgy is, ki szereti a magadfajta nőket, aki benyal a pasiknak, hogy ő bezzeg nem olyan nő mint a többi?

Szóval köszönjük a hozzászólásod. Mint látod senki nem értékelte és pláne nem a témához tartozott, ugyanis senki nem írta, hogy baj ha a pasik megnézik a nőket. Aztán az is érdekes, hogy így írod és nem úgy, hogy mindkét nemnél normális.

2018. dec. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az amit a barátnőd mond igaz. Ugyanaz az indoka. A szaporodási kedv az egyik legerősebb hajtóerő minden élőlénynek az embernek is. Azzal hogy megnéz más srácot ugyanazt éri el amit te amikor megnézel egy jó mellet vagy feneket az utcán. Feltöltődsz egy erős szexuális ingerrel amelyet a párodon vezetsz le és "tarjátok életben a 10 alkalom után is az ágyat" . Ebben nincs semmi hűtlenség vagy vágyódás nincs ez ugyanolyan természetes ösztön mint levegőt venni. Ha ez ennyire zavar foglalkozz a gondoddal, tárd fel a bizonytalanságod okait! (mert itt a te bizonytalanságod a lényeg) Esetleg egy ilyen szituban tudjátok oldani a légkört ha egymást megkérdezitek arról hogy mennyire tartjátok jó kinézetűnek az utcán lévőket. Ha erre képesek vagytok úgy hogy nem veszitek túl komolyan akkor sokat segíthet.
2018. dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
95%
"Szimplán automatikus érzet utasít hogy megnézzem őket". Utasít....Ezen felröhögtem! :) Nem utasít téged semmi, csak egy agyatlan farok vagy. Tudod a barátnődet is szimplán egy automatikus érzet utasítja, hogy megnézzem más férfiakat.Hátha talál egy olyat, aki nem más nőkre kíváncsi, hanem rá! Szóval nyeld le a békát. :)
2018. dec. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!