Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a páromnak, hogy ha nem vesz komolyabban (esküvő és babatervezés), akkor próbáljon meg nélkülem élni!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogyan mondjam meg a páromnak, hogy ha nem vesz komolyabban (esküvő és babatervezés), akkor próbáljon meg nélkülem élni!?



2018. dec. 8. 01:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Minek kell erőltetni? Meg siettetni? Aztán meg csodálkoztok, hogy ott vagytok hagyva gyerekkel, mert nem volt rá kész a pasi.
2018. dec. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy ezt a kérdést kiírtad.
2018. dec. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
99%
Ez nem erőltetés. Ha egyszer valaki eljut odáig, hogy komolyan elkezdené az életét, akkor ahhoz kell egy olyan partner akinek hasonlóak a tervei.
2018. dec. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Leültök, és megbeszélitek. Ha ő nem akarja, akkor felesleges erőltetni.
2018. dec. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%

Miért jo a kierőszakolt esküvő meg kierőszakolt baba akit csak az egyik akar igazán. Eskővü uttán kettes kéne nem pelenka,meg amugy minől több idő kettesben.. Sajnos a babamániás hormon káros a párkacsolatokra de mázli h nem minden női ilyen.. Egyesek 1 év után már babáznak és csodálkoznak h a pasijuk tovább áll,mivel párkapcsolatot akar nem ovodát.. És ezt nőként mondom,mondjuk én meddő vagyok,de örülök ennek mert eleve utálom a gyerekeket,de ilyen férjet választottam aki szintén kinem állhatja őket. Te is válassz gyerekmániást ha ennyire ketyeg az óra.. Bár 90% bam megbánjátok,és nem lehet visszatuszkolni.. A gyerekes nők 60% visszaforgatná az időt nem szülne egyet se..

40N

2018. dec. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem erőltetés, ezek olyan dolgok, amiket jobb tisztázni mielőbb. Jobb ha időben kiderül, ha nem egy irányba haladtok.

Szépen, nyugodtan, egy pohár bor mellett beszélgetve, higgadtan kérdezz rá. Mond el az elképzeléseid, és mondja ő is el.

2018. dec. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Én meg azt nem értem, hogy miért kell valakit elvenni és felcsinálni, majd otthagyni, egy életre szóló közös kapoccsal és anyagi teherrel? Miért nem képes egy férfi leülni, gondolkozni, belátni, hogy fú basszus, hát ez nekem nagyon nem kell, és azt mondani, hogy oké, elfogadom az igényeidet, de én inkább megyek, mert csak rosszul járnál velem.


Nem teljesen értem hogy ehhez miért kell megtörténjen egy nem kívánt esküvő egy nem kívánt gyerekkel.

2018. dec. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy leírtad. Röviden, tömören, őszintén. Nem kell percekig magyarázkodni. Ha nem közös a cél, akkor jobb is, ha nem húzzátok egymás idejét.
2018. dec. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%
Mutasd meg neki ezt a kérdést. Szerintem ha nem akar esküvőt meg gyereket attól még nem kell szétmenni. de ha igen biztos csinál más is neked babákat
2018. dec. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%
Magyarul. Előbb tudj beszélni az emberekkel, csak aztán csinálj gyereket. Amúgy valószínű hogy a párod nem akar (megértem).
2018. dec. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!