Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hasonló szitura mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló szitura mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Anyám es tesóm nem igazan szívleli a barátnőm, de ugyanakkor rám való tekintettel vagy nem tudom megis segítenek neki..


Érzem h nem igazán örülnének ha úgy alakulna h házasság meg gyerek lenne barátnőmtől. Persze nem az ő engedélyük kell hozzá, de azért mégis jó lenne ha a család is szeretné a párod.


2018. dec. 8. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
anyádat egy unoka leszereli, tesód meg majd belejön
2018. dec. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit megoldani. A szeretet nem kierőszakolható. De segítőkészek, elfogadják. Ez a legtöbb, ami elvárható.
2018. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A családom számára elég korán nyilvánvalóvá tettem, hogy ezen a téren nem osztottak lapot nekik.


Az elején próbálkoztak metakomunikacio szinten jelezni a dolgokat, vagy szóvá tenni, mostanra megszokták, hogy az én döntésem egy nő, és a legjobb ha ehhez jó arcot vágnak, mert semmilyen formában nincs beleszólásuk.


Ebbe neked kell beleállnod, és javaslom tedd is meg, különben mindig fognak találni valamit az új párjaidban, ami miatt érezni fogod, hogy mosolyognak, de nem őszinte a mosolyuk

2018. dec. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!