Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem tud működni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem tud működni egy újrakezdés vagy inkább embertől függő?

Figyelt kérdés
Párommal jegyben járunk immár második alkalommal és az elsőhöz hasonlóan ismét a kudarc szakadéka felé sodródtunk. Első alkalommal azért ment tönkre az egész, mert egyrészt az anyja is telebeszélte a fejét másrészt ő is szinte „kifordult magából” mikor megkapta a kérőgyűrűt. A jegyesség végeztével sokat sírt és könyörgött, hogy béküljünk ki megváltozik. Én hittem is neki és tényleg volt javulás. Ennek hatására vissza adtam neki a gyűrűt. De ezután ismét elkezdődött a pokoljárás: hiszti, mindenért én vagyok a hibás és még elvárta volna, hogy bocsánatot kérjek az anyjától azért amit el sem követtem. Sokat veszekedünk stb. múlthéten megismerkedtem közösségi oldalon egy nővel akivel nagyon jól eltudunk beszélgetni és bejövünk egymásnak. Nem tudom mit csináljak most. Mert a menyasszonyommal ugyan az játszódik le mint elő alkalommal.

#vava
2018. dec. 9. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nalatok nem fog mukodni. Te a magad kepere akarod ot formalni, es ennek megfeleloen jutalmazod, vagy bunteted a gyuruvel. Igy nem szabad hazassagba belekezdeni.
2018. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is nehéz természetem, de újrakezdés után sokat engedtem és elnéztem dolgokat.
2018. dec. 9. 12:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se menj bele úgy házasságba, hogy nem vagy biztos a párod, sem a magad érzéseiben. Ez így nagyon erőltett. Keress olyat, akinek az anyja nem beszéli tele a fejét.
2018. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Azt hiszi, hogy megfogott, és kimutatja az igazi énjét. Nem fog tudni örökkè szerepet játszani a kedvedért. Neked viszont nem kell egy hisztérika egy anyóssal, aki utál.

Nincs kérdés.

2018. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Izabella220 ***** válasza:
100%
Az újrakezdés nagyon kevés embernek sikerül.Tapasztalatból mondom.Csak úgy müködik ha két ember akarja.Amúgy a negyed ígéret nem teljesül a változásba.Ideig,óráig lehet változtatni.De hamar kifog bújni szög a zsákból.
2018. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Működhet természetesen, amennyiben az eredetileg szakításhoz vezető okok már nem állnak fenn, vagy ha fenn is állnak, de már tudjátok helyén kezelni a problémát.

Nálatok ez nem fog működni. Azért, mert ugyanaz, ami szakításhoz vezetett, ugyanúgy jelen van. Egyébként én is voltam ilyen kapcsolatban. Mondjuk mi eljegyzésig nem jutottunk, de kétszer "újrakezdtük". Aztán ugyanúgy minden hülyeségért ment a veszekedés (volt, hogy szakítással fenyegetőzött, amiért én 12 óra munka után elaludtam), mindenbe belekötött, és ha bármit meg akartam beszélni vele, élből elutasította, mondván ő nem szeret semmit megbeszélni. Ahogy elsőre, ugyanúgy másodjára, és harmadjára is szakítottunk. Persze, rohadtul fájt mindegyik alkalommal, hiszen szerelmes voltam. És ha rengeteget nyelek, igen, talán még össze is köthettük volna az életünket... de megérte volna? Rohadtul nem.

Most, 3 évvel ezek után már örülök neki, hogy csak ennyi volt, és többször nem jöttünk össze. Nem akarom őt sem sárkányként beállítani, egyszerűen azt mondom, hogy nem passzoltunk össze. És akárhányszor megpróbáltuk volna, ugyanúgy pokol lett volna a vége.

De volt egy másik barátnőm is, akivel szakítás után újra összejöttünk. És utána 3 évig együtt voltunk. Igaz, ebből se lett sírig tartó kapcsolat, de egy kellemes 3 év igen. Hogy ez miért működött? Mert egy buta félreértés miatt történt az első szakítás, és másodjára már ő is érettebben és több bizalommal állt hozzá a kapcsolathoz.

Szóval igen, működhet, de ami nem működik, azt nem kell erőltetni. Gondolom, te is sokszor gondolsz rá, hogy bár olyan kapcsoaltotok lenne, mint sokan másoknak? Te is gondolsz rá, hogy milyen jó lenne, ha úgy el tudnátok társalogni, mint ezzel az újonnan megismert nővel? Na, ez pont annak a jele, hogy rossz kapcsolatban vagy.

2018. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Működhet, de szerintem csak akkor ha valami olyan külső tényező miatt mentek szét ami azóta megoldódott,megváltozott. Jó ha van szünet az újrakezdés előtt, az sem árt ha esetleg közben van másik kapcsolat mert kicsit helyrerázza az embert, amit természetesnek tart hamar rájön, hogy az sem egyértelmű.

Nálunk a barátnőm munkája és időbeosztása volt a szakítás oka, ki is ment külföldre egy időre. 5 évvel később akadtunk megint össze sokkal jobb volt a kapcsolatunk. Végül nem lett belőle házasság de több mint 3 évet voltunk együtt, életem egyik legboldogabb 3 éve volt, utólag is köszönöm. :)

2018. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!