Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagáltam túl?

Figyelt kérdés

A volt barátommal nagyon rövid ideig (kb. 2 hónapig) voltunk együtt. Amikor először lefeküdtünk, akkor én még nem akartam igazából, de együtt elutaztunk egy hétvégére, és előtte beszéltünk a szexről (én azt mondtam, hogy egy kapcsolatban fontos, hogy a felek kompatibilisek legyenek, és anélkül nem tudom eldönteni, hogy akarok-e vele komoly kapcsolatot), szóval úgy éreztem, hogy jogosan várja el, másrészt olyan feszült voltam, hogy féltem végül nem belemenni (előtte többször mondtam, hogy kellemetlenül érzem magam, és várjunk még.)

Akárhányszor találkoztunk, mindig figyeltem a külsőmre, meg azt mondta, hogy büszke hogy megnéznek mellette (bár én ezt annyira nem értékeltem) - kb. kétszer farmerban kísértem ki a buszmegállóba, meg otthon néha kényelmesebb ruhában voltam, erre egyszer beszélgettünk ilyesmiről és mondta, hogy ja hát ő csak cicanadrágot meg farmert lát rajtam mindig.

És egyszer felvette videóra, hogy szexelünk, és csak utólag szólt mert - mint mondta - tudta, hogy amúgy nem egyeznék bele. Végül szakítottunk, főleg miattam, mert nekem már annyira nem volt kedvem az egészhez, hogy ő is megérezte, és akkor megbeszéltük, hogy befejezzük. Most pár napja megint elkezdett írogatni, de letiltottam. Ez tudom, nem szép dolog, de egyszerűen nem akarok vele semmit, beszélgetni sem vagy akármit. Egy rossz döntésnek tartom a kapcsolatot, amiben én is hülye voltam, de nem tudom. Szerintetek sem volt túl szerencsés a viselkedése, vagy én vagyok túl érzékeny? (Igazából csak kíváncsi vagyok, hogy más hogy látja, nem ettől függ, hogy mi lesz vele, mert abban már biztos vagyok, hogy semmi.)



2018. dec. 9. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Hol van itt a tulreagalas? Nalam mar csak az ugyved beszelne vele a feljelentes utan.
2018. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tudtod nélküli videóért simán beperelném. Nem szólnék neki előre.
2018. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A videofelvétel részéről nem volt szép dolog. Te pedig letiltottad, ezt sem mondanám túl szépnek. Hát reménykedjünk, h a felvétel már nincs meg, illetve hogy nem küldte át pár emberkének.
2018. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudod az első problémánál már érezted az intő jelet mégis vártál. Az első az volt,hogy nem akartál lefeküdni vele mégis megtetted miatta. Régen rossz ha miatta tetted meg nem pedig azért mert te is vágytál rá. A második,hogy hagytad odáig fajulni a dolgokat,hogy felvegyen egy videót amire nem volt jogosulsága.Az,hogy letiltottad? Már régen le kellett volna. Egy ilyen emberrel nem szabadna semmilyen kapcsolatot tartani,aki felveszi,hogy szexeltek a tudtod nélkül. Mert ha felkerül a netre akkor hiába feljelentés,meg ügyvéd stb. Az már ott marad.
2018. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!