Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komoly kapcsolatot nem találok, akkor lehet, hogy kénytelen leszek egy szexkapcsolattal beérni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, az már a vég lenne, sosem akartam ilyet... de egyszerűen nem jön össze semmi. A nekem tetsző férfiak vagy foglaltak, vagy nem érdeklődnek irántam, vagy nem akarnak kapcsolatot.

2018. dec. 9. 19:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
7es, nem azért van itt, hogy megpróbáljon párt találni, nem is értem, hogy gondoltad ezt?
2018. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Olyan jó nő/pasi valaki, amilyen jó pasik/nők az ellenkező nemből tartós kapcsolatot szeretnének vele. Ezt nehéz lesz befogadni, de valószínűleg magasabbak az elvárásaid, mint amit te nyújtani tudsz. (És kérlek ne kezdj el sorolni egy csomó irreleváns tulajdonságot majd, hogy te mégis miért gondolod magad X jó nőnek, amiért olyan jó pasit érdemelsz, amit gondolsz.)
2018. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Rosszul gondolkodsz.

Ne beérd szexkapcsolattal, gondolj rá úgy, hogy független felnőtt nő vagy, ismerkedsz, élsz.Ha valamelyik randiból szex lesz, kapcsolat nem, legalább jól érezted magad.

Legyél nyitott.

A szexkapcsolattal semmi gond nincs, amennyiben le vannak fektetve a szabályok.

Az a baj a nőkkel, hogy egy randi után már menyasszonyi ruhát nézegetnek.

Engedd el, ne görcsölj, ismerkedj, érezd jól magad.Nem mondom, hogy hetente mással szexelj, de egy-egy szex belefér kapcsolat nélkül is.

2018. dec. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, tudom, milyen "ligában" vannak esélyeim, de lehet, hogy ebben tévedek. Szeretem az intelligens, művelt embereket, akikkel bármiről lehet beszélgetni, a művészlelkeket, úgy általában inkább a komoly férfiakat, mintsem a bulikirályokat szoktam magamnak kinézni.


Az előbb válaszoltam meg néhány privátot, de lehet, hogy a tied nem volt köztük, bocs, 7-es. Különben biztos csak azért írtál, hogy utána itt hülyep*csázhass, ha nem érkezik válasz két percen belül...

2018. dec. 10. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!