Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire elfogadható hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható hogy a barátom így beszél emberekről?

Figyelt kérdés
Előfordult már az hogy ő vezette a kocsit miközben valaki bevágott elénk. Erre azt mondta ha megtehetné legszívesebben elütné. Meg volt úgy egy filmben volt egy olyan jelenet, amiben melegek csókolóztak, aztán mondja hogy ő mindet kinyírná. Beszéltünk már közös női ismerősökről is, azokról is mindegyikről azt mondja hogy egy rXXXXXc.
2018. dec. 13. 10:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
A rokonaim között van ilyen ember. A férje is ilyen. Egyébként nincs velük konfliktusa senkinek a családból, csak mindig ilyen fasisztoid nyilatkozatokat tesznek. Gyerekük is van.
2018. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
Amikor kivagdosnak elém, én is szoktam ilyet mondani, pláne mert nem ritha hogy satuznom kell, másrészt meg naponta megt9rténik, pedig szabályosan haladok. A t9bbi viszont gáz...
2018. dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Hozzáteszem, nem tudnék elütni senkit, de mocsok jól esik kimondani. Mint amikor a motoros kölykök nem fogták fel hogy idegesítő egész nap a dörgésüket hallgatni.
2018. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem elfogadható. Nekem is ilyen a párom és volt , hogy kiszálltam a kocsiból, mert nem szeretem ezt hallgatni. Most ott járok, hogy a kapcsolatból is kiszállok egy 1 éves gyerekkel, mert már sok. Szóval, nem elfogadható.
2018. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem örülj neki,hogy ilyen barátod van. Ma már kevés az őszinte ember,szerintem mindenben igaza van!
2018. dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
6%

Ha kivágnak elém, akkor én is mondok mindenfélét. Például ma is kijött elém egy papus egy szutyukival, satuznom kellett, de így is pár centin múlott, hogy ne legyen baleset. A papa meg ment tovább, mintha mi sem történt volna. Szerintem azt sem tudta, hogy hol van. Na ott kívántam neki szívrohamot, a rák válogatott formáit és egyéb szépségeket. Bocs, de nem viselem jól, ha ilyen közveszélyes idióták az életemmel játszanak.


Nekem a homikkal nincs bajom, én a csöviket írtanám ki egytől egyig.


Aki pedig ri_anc az ri_anc. Szerencsére nem ismerek sokat, de akit igen arról el is mondom a véleményem.


Emellett majdnem 4 éve vagyok kapcsolatban, de a barátnőmre sosem mondtam semmi ilyet és nem erőszakoskodom vele.


De tudom, itt mindenki tökéletes. Senkinek nem borul el soha az agya, még akkorsem ha egy hülye miatt centiken és tized másodperceken múlik az élete. Mindenki szereti az embertársait, senkiben sincs előítélet.

2018. dec. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem mindenki, vannak meg hozzád hasonlók. De ha valaki hülye vagy előíteletes vagy buta, attól még másnak nem muszáj annak lennie.
2018. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én össze se jöttem volna egy ilyen alakkal.
2018. dec. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

17#

Majd ha egy ilyen papa miatt deréktól lefelé lebénulsz akkor is maradj nyugodt, sőtt köszönd is meg neki. Van egy ismerősöm, akivel ez megesett. Ment motorral, kiment elé egy 80 éves öreg, ő meg belement. Amikor kérdezték a papust, hogy miért nem adta meg az elsőbbséget, az volt a válasza, hogy ő nem is nézett arra, mert húsz éve minden nap átmegy ezen a kereszteződésen, de még soha nem jött senki balról.


De akkor is legyél higgadt, amikor 90-es tempóban kell lemenned a patkára és még ígyis elviszik a tükrödet, mert a szembejövő kivágott a tartálykocsi mögül. Ez velem történt, ha fél másodperccel késöbb reagálok akkor ott haltam volna meg.


De akkoris őrizd meg a hidegvéred amikor az öreg kivilágítatlanul sétál az út mellett, a pórázon lévő kutyája meg a felezővonalnál kódorog. Ha pedig elcsapod őket, akkor te mész évekre böribe, senkit nem fog érdekelni, hogy ő volt a hibás.


De tudom, te ismét tökéletes vagy és egy válrándítással elintézed az ilyet, amikor más hülyesége miatt veszélybe kerül az életed

2018. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
21%

Olyan vagy, mint a munkaügyis kamukérdező (ha nem az vagy igazából, csak kategóriát váltottál).

Ezt a kérdést is jelentettem. Jó lenne, ha eltakarodnál az oldalról, nem csoda hogy ilyen pasid van, te is egy elmeháborodott kis senki vagy.

Nem tudom, hogy az admin-ok miért nem offoltak még ki innen, de jó lenne ha a munkájukat végeznék.

2018. dec. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!