Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az milyen már, hogy a molett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen már, hogy a molett barátnőmnek azért nem kellek, mert mackós vagyok?

Figyelt kérdés

Véletlenül halottam meg - hiszen ilyen a sors - ahogy barátnőjének azt mondja, jó fej vagyok, rendes pasi, bír engem, de szexre nem engem képzel el, túl nagydarab vagyok neki. :-o :-(

Mikor számonkértem annyit mondott, nem akar velem ágybamenni csak barát vagyok számára.

Nem értem akkor miért hülyít hetek óta?



2018. dec. 13. 23:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
24%
Hagyd a fenébe ezt a nőt, ha azt hiszi, hogy ilyen igénytelen külsővel megkaphat top férfiakat, az ő baja...
2018. dec. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
27%

vegyél neki egy szép nagy tükröt, amiben nézegetheti magát naphosszat. Bár lehet, kidobta mindet.

Sosem értettem a trampli embereket, hogy a frászkarikába van akkora egójuk, hogy egészen mást képzelnek magukról.

Legalább te tedd helyre, mindenkinek tudni kell a helyét.

2018. dec. 14. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%

Tudod, hogy van ez...


Ha egy nő azt mondja, hogy nem kell neki dagadt pasi, akkor ugye nem vonzódhat mindenkihez, meg sz ízlés nem függ az alkattól, meg azért mert ő molett, még nem kell egy mackós sráccal lefeküdnie.


Ha egy férfi mondja, hogy nem kell neki dagadt csaj, akkor egy felszínes bunkó, és olyan össztüzet kap, mint ez a hozzászólás 😀

2018. dec. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%

Na ezért nincs értelme ennek a hülyeségnek, hogy adj egy esélyt olyannak, aki külsőre nem az eseted.

Itt most ennyi történt: a lány kedvel, mint embert, vagy barátot, de a külsőd nem jön be. Adott egy esélyt, hogy hátha meg fog szeretni, és idővel jön a testi vágy is. De nem jött.

Te pedig most becsapva érzed magad.

2018. dec. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%
nekem a telt exem volt elég bunkó ha a dagikról volt szó (vagy arról aki szerinte az volt), ez van
2018. dec. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%
Az meg milyen, hogy ha valaki "molett", akkor be kell érnie azzal, aki épp szexelni akar vele?
2018. dec. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%

A saját alkatától független, hogy valakinek milyen alkat tetszik.


Pl sokszor előfordul, hogy izmos férfiaknak a nagyon kövér nők tetszenek, alacsony férfiaknak a magas nők, izmos nőknek a mackós férfiak, stb.

Mondjuk olyan nincs, hogy egy nőnek az alacsonyabb férfiak tetszenek vagy mondjuk a kövérek, ezen a téren a férfiak ízlése változatosabb, de a lényeg, hogy a saját és a preferált alkat nem szükségszerűen függ össze.


Kizárólag az ő dolga, hogy milyen pasi tetszik neki, de ezt tapintatosabban is közölhette volna, időben, nem szórakozva veled.

2018. dec. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
82%

Mért van az hogy a dagadt pasiknak a csinos lányok kellenek? Ha meg visszautasítják őket akkor ribik.

Amúgy jogos a kérdésed. Én is ismerek olyan dagadt nőt hogy még a térdénél is összeér a lábán a háj és úgy viselkedik mintha egy topmodell lenne.

Egyszerű: nincs reális önképük.

2018. dec. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Csókoloztatok -de ez nem azt jelenti hogy jártok is. Nem a baratnõd.
2018. dec. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bocs, de valahol normális. Mivel ő is molett, nagyon jól tudja hogy ez mivel jár.
2018. dec. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!