Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan érzéketlennek tűnik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan érzéketlennek tűnik a párom, vagy én dramatizálom tul?

Figyelt kérdés

Nemrég ota vagyunk együtt.

A munka miatt keveset tudunk találkozni ami majd csak összeköltözessel fog javulni.


Szoval multheten láttam igy utoljára ket napra aminek én nagyon örültem miközben ő meg feszült volt mert vásárolgattunk es sietnie kellett meloba vissza, szoval a legutolso alkalom az egyik ritka pillanat hogy együtt vagyunk, nem örömmel telt.

Aztán egy hét szünet, mialatt ő jol elvolt, nem halt bele a hiányomba az biztos.


Most ujra találkozunk, bennem van az egész multbéli rossz, azaz a multkori feszultsége, meg a szunet alatti közömbössége, mondhatni tele vagyok tüskékkel, amin nem segit a szokasos sablon dumája hogy de hiányzom, de szeret, MERT leginkább CSAK a szexen van, arra élezi ki a témát csak, hogy nagyon kivan alig várja hogy lásson es ecseteli mit csinálna velem stb


Es azt kamuzza ha szerelmes nagyon vágyik a párjára, szoval nekem ezzel akarja bizonygatni, a szex-el a szerelmét??

Mondtam neki hogy bennem még fal van, a multheti feszkoja sem tetszett hogy ahelyett h örült volna h egyutt vagyunk, idegeskedett es aztán a szünet engem lehozott mindenrol.


Erre a nagy ötlete hogy majd akkor hoz inni valamit hogy el tudjak lazulni.


Hát egy virágnak is jobban örultem volna.

Amivel azt éreztetné hogy számitok.


En dramatizálom tul es egy heti szunet után nekem zokszo nelkul csak szét kéne tennem neki a lábam?


2018. dec. 14. 08:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Aztán látod ennyi panasz után is olyan ostoba vagy, hogy vele maradsz, miközben nyilvánvaló, hogy ő a lyukaddal akar kapcsolatban lenni maximum.
2018. dec. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

bekerülsz azon kevesek közé akik képesek a szavak mögé látni..aztán elbizonytalanodsz? ne tedd.


vmi nincs rendben, vond kérdőre őt..jól érzed, hogy nem a szex fog boldoggá tenni

2018. dec. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
En amugy mit tehetnék ahhoz hogy ez ne ilyen legyen?
2018. dec. 14. 08:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármit tehetsz, csak azt ne hidd, hogy meg tudod változtatni. Azt a problémát, hogy neki nem számítasz annyira, mint ő neked, az összeköltözés sem fogja megoldani.
2018. dec. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
pasiként az a meglátásom hogy nem szerelmes beléd de örül neki hogy szexelhet veled. gondolom örül hogy egyáltalán van csaja...
2018. dec. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmit se tehetsz. Te is érzed hogy egy főleg egy kapcsolat elején ez nem normalis. Nekünk még 4 év után se!
2018. dec. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%

Csak használ téged, de nagyon aljas módon, mert még azt is hazudja hogy szerelmes közben meg csak szexre kellesz. Sajnállak, tipikus buta nő vagy aki sejti hogy játékszer, de mégis adja magát és bízik hogy nem úgy van. :)

Kicsit gondolj el.

2018. dec. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem tom hogy van. Az ilyet sose értem, hogy az van-e, hogy az ilyen ember rossz helyen van a rossz emberrel vagy hogy neki pont ez kell és az egész csak mártírkodás esetleg nem-e kontrollálni akar mindent maga körül. Szóval ez nem derül ki.
2018. dec. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Remélem van annyi eszed hogy kidobod,csak szexre kellesz neki.
2018. dec. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fejedre is állhatsz, ha ő sz*rik rád és csak a szex miatt van veled. Ne legyél ilyen idióta, van más is a világon. Hány évesek vagytok?
2018. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!