Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beszélitek meg gyorsan a problémáitokat, nézeteltéréseiteket?

Figyelt kérdés
Esetleg alkalmazta mar párotok a ,, nem szólok hozzáď, levegőnek nézlek" viselkedést?
2018. dec. 15. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Az én exem mindig azt mondta, hogy megbocsájt nekem, nem haragszik. Viszont ez nem igy volt, csak elnyomta es gyűjtotte a sérelmeket. En ha azt mondtam neki valami miatt, hogy nem haragszom akkor el is felejtettem azt a hibáját. Nála ez nem igy volt...veszekésekkor mindig felhozta a korabbi hibakat is. Remélem nem sok ilyen ember van, aki így gondolkozik.
2018. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta egyszer eléggé megsértett és utána fél napig nem szóltam hozzá, majd mikor megbeszéltük, hogy ez nekem mennyire rosszul esett kiderült, hogy nem is úgy gondolta és nem tudta hogy ennyire bánt, azóta ha valamelyikünk úgy érzi megbántotta a másikat vagy túllépett egy határt egyből megbeszéljük.
2018. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 velem is pontosan ugyanez volt. A legutóbbi ilyen veszekedésünk, mikor a fejemhez vágott több éves, elvileg megbocsátott dolgokat is napra pontosan ma egy éve volt, azóta annyi kommunikáció történt köztünk, hogy egy-egy sms-t küldtünk egymás szülinapjára. Én mindig nyitott voltam a dolgok megbeszélésére, de hiába vagyok nyitott, ha a másik fél hisztizik és elzárkózik a problémák megoldásától.
2018. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Exem mint az 1#. Egy hetig kepes volt nemasagba burkolozni.

A mostani párommal azonnal helyretesszük, megbeszeljuk. Egyikunkben sincs egy szikra sérelem vagy tüske igaz egyikünk se bantotta meg soha a másikat, nem olyan jellegűek voltak a vitáink.

2018. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindent egyből megbeszélünk, nem hagyjuk elfajulni a dolgokat, többek közt ezért is működünk ilyen jól együtt. Ha ilyen passzív-agresszív, manipulatív taktikákkal élne, mint ami a kérdésben szerepel, akkor már rég nem lennénk együtt.
2018. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 2-es vagyok. Így karácsony előtt módosítanám. Eddig mindent megbeszéltünk most pedig 2 napja nem áll velem szóba és nem tudom elérni. Boldog karácsonyt.
2018. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!