Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne ebből kilépnem?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok,komolynak mondható kapcsolatban vagyok már 4.éve,DE:

Voltak vitáink az elmúlt időkben,amiket megbeszéltünk,hogy máshogy állunk pár dologhoz,hogy mindenkinek jó legyen,azonban úgy érzem,hogy csak én foglalkozom már ezzel a kapcsolattal.

A páromnak vannak magánéleti gondjai,nem is nyaggatom,de olyan szar érzés,hogy én mindig,mindenben mellette állok,ő pedig fütyül a megbeszéltekre.

Kezd kicsit betelni a pohár,mert soha sem voltak nagy kéréseim,de már nem tesz meg szinte semmit annak érdekében,hogy a kapcsolatunk a lehető legjobban működjön.

Egy ember pedig nem elég egy kapcsolathoz.

Mindig csak: változtatok,ne haragudj,stb,aztán x nap és megy ugyanúgy.

Nem mondanám ellaposodottnak,de mintha nekem kéne mindig tennem valamit,közben nem csak belőlem áll a kapcsolatunk.

Ti ezesetben mit.tennétek?


2018. dec. 17. 16:06
 1/8 Zzzz90 ***** válasza:
100%

Az egyik legszebb éveid következnek. Ne herdáld el őket egy rossz párkapcsolattal.


Úgysem ő lesz életed párja. Max pár évig szenvedtek még és visszanézve bánni fogod.

2018. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat ! :)
2018. dec. 17. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Bocsánat, hogy ezt írom, de a férfiak nagy része hajlamos az effajta bekényelmesedésre, pláne 4 év után. Nem biztos, hogy egy következő pasival jobb lesz a helyzet, persze nem kizárt, de én nem sokat adnék erre.

Szerintem ha amúgy jól érzed magad a kapcsolatban ezeken a dolgokon kívül, akkor nem muszáj szakítani, csak próbálj meg egy kicsikét lazábban hozzáállni a dolgokhoz. Biztos, hogy jogosak az elvárásaid egyébként?

És egyébként más módon boldoggá szokott tenni?

Ezeken gondolkozz szerintem.

2018. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Én elhiszem, hogy szereted őt... hiszen szerelmes vagy. De egy párkapcsolathoz két ember kell. Az, hogy te egy olyan ember mellett vagy, aki a minimálisan elvárhatü mértékben sem hajlandó észrevenni téged, nem nevezhető igazi párkapcsolatnak.

2018. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Fogodzóul kérdező. Egy állítást követő "de" szócska azt jelzi mindig, hogy az állítás átgondolandó vagy a formában, ahogy meg fogalmazták, hamis.

Te tudod mit bírsz, beszéljétek.

32/f

2018. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Neki sokkal nagyobbak az elvárásai felém,mint nekem felé.

Megmondtam neki,hogy tőlem ne várjon többet,ha ő nem képes sokszor alap dolgokat megtenni nekem.

Érzem,hogy szeret ,de egy kapcsolatban mindenki egyenlő,szerintem nem állja meg a helyét az,hogy valaki több dolgot tesz meg a másikért,mert tőle többet várnak el.

Ezt mindig jelzem felé,ekkor bocsánatot kér,de x idő és újra elkényelmesedik.

Mondtam neki,hogy kezdek ebbe belefáradni,kezeljen egyenlő félként,mert nem lesz jó vége.

2018. dec. 17. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:

"Az egyik legszebb éveid következnek. Ne herdáld el őket egy rossz párkapcsolattal."


Az egy hazug illúzió, hogy az embernek csupán néhány éve van, majd azután úgymond szükségszerűen "boldogtalanság" és destruktivitás következik. Pedig semmi sem jön létre benned szükségszerűen, és pont ezzel a gondolkodással fogod saját magadnak okozni a boldogtalanságot és a destruktivitást, miután elmúlt az általad túlértékelt időszak, mert az identitásod abban a néhány évben fogod keresni, és nem leszel hajlandó elengedni. Ez nem csak akkor fog negativitást okozni benned, miután megöregedtél, hanem most is, mert emiatt a jelen pillanatot is illúziórikusan látod. Ebből alakul ki a kapuzárási pánik nevű illúzió is. Egy adott életidőszak túlértékelése, és annak elvesztéséből fakadó félelem okozza a kapuzárási pánikot. Egyetlen életidőszak sem rosszabb vagy jobb a másiknál. Csupán te teszed azzá a gondolataiddal.



"Úgysem ő lesz életed párja. Max pár évig szenvedtek még és visszanézve bánni fogod."


Ahogy a boldogtalanság, úgy a szenvedés se szükségszerű. Egyszerűen megszüntethető, csupán döntés kérdése. Ha elfogadod azt, ami van, akkor nem jön létre szenvedés sem.

2018. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olvastam a kérdést és a válaszokat is. Van igazság minden válaszban, DE: összevetettem a magam véleményével és ez jött ki:

Nem nagy jövőt jósolok kettőtök kapcsolatának. Szakíts.

F.

2018. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!