Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek szerint jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés
A párom és én egy éve élünk együtt. Ebben az egy évben mentális problémák miatt én nem dolgoztam, ezt természetesen nem én akartam így, párom ajánlotta fel, hogy tegyem rendbe magam mentálisan és aztán, amikor érzem, menjek dolgozni. Ennek az ideje most jött el. Igen, eddig eltartott voltam, nem szégyellem, meg tudtunk élni így is, tehát aki emiatt jönne kötekedni, ne fáradjon, mert nem érdekel. Amég itthon voltam, természetesen vezettem a háztartást, a páromnak semmit nem kellett csinálnia itthon, csak ételt készíteni, mert rajong a fõzésért és én nagyon szeretem az ételeit, szóval ez az õ akarata volt, amúgy fõzni én is szeretek, volt, hogy én csináltam egy három fogásos menüt. Ezt általában elosztjuk, ki mit csinál kaja ügyben. Becsülettel keményen dolgozik, sok túlórát is bevállalt régebben. Én viszont úgy érzem, hogy nagyon elkényelmesedett. Már én is dolgozok és szerintem nem az a módi normális családokban, hogy mindent összekoszolunk, majd a nõ megcsinálja. Ne kis koszt képzeljetek el, hanem mindenhol morzsa van reggelre, szétszórva az egész szobában (nagyon kicsi lakás, ágy, kanapé, tv, konyha egy légtérben ami egy nagyobb szoba méret), a kávé végigfolyatva a szekrényeken, lefröccsentve a parkettára, fel a csempére. Ragad minden, cukor szanaszét, kaja szanaszét, a kerámia lapon ráégetve a kávé, víz, morzsa, kajamaradék, amit el tudtok képzelni. Lábbelivel besétál a frissen takarított szobába, ha megkérem valamire hanyagul végzi el, vagy ha talál érdekesebbet, akkor nem is csinálja meg. Kivétel nélkül minden nap ilyen állapotok uralkodnak és azt már próbáltam, hogy szépen megbeszélem vele ezeket, rászólok, nem csinálom meg helyette csak magam után (ekkor megjegyezte 2 hét után, hogy de nagy kosz van, meg kéne csinálni). Nagyon igénytelennek tartom és kezdek távolodni már. Amikor én itthon voltam, úgy gondoltam ez normális, hiszen nem lógathatom a lábam egész nap, de így elviselhetetlen, kutyáim is vannak, rájuk is kell szánnom idõt, a kapcsolatomra is, az egyetemre is, de így mindig csak stresszelek. Szerintetek jogos vagy nrm? Most is becsülettel tisztán tartom a lakást amennyire tudom, de nehéz így.
2018. dec. 17. 22:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

De most a pasi keni szét a dolgokat vagy a kutyák, mert nem mindegy...?


Egy öt éves gyereknek már meg lehet tanítani, hogy ne kenjen szét dolgokat, én továbbra se értem ezt a kérdést...


Én nem vagyok a takarítás bajnoka, de ha két napig nem söprök fel, azért még nem úszik mocsokfolyó a konyha közepén, basszus... Csak úgy diszkréten látszik, hogy most már időszerű a söprés.

2018. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
9-es, te nagyon buta vagy. A kérdező, míg munkanélküli volt, vitte az egész háztartást. Most, hogy ő is dolgozik, nem hiszem, hogy jogos elvárni tőle ugyanezt. Ketten élnek együtt, ketten tartsák fent a rendet és a tisztaságot. Vagy az pasikának nem tetszik? Akkor meg közölném, hogy "oké szívem,itthon minden csillivilli lesz, de
2018. dec. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
9-es, te nagyon buta vagy. A kérdező, míg munkanélküli volt, vitte az egész háztartást. Most, hogy ő is dolgozik, nem hiszem, hogy jogos elvárni tőle ugyanezt. Ketten élnek együtt, ketten tartsák fent a rendet és a tisztaságot. Vagy az pasikának nem tetszik? Akkor meg közölném, hogy "Oké szívem,itthon minden csillivilli lesz, de cserébe eltartasz, ahogy eddig." Ha ez a variáció nem fekszik, lehet takarítani.
2018. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!