Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem szerelmes belém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szerelmes belém, talán soha nem volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve szexkapcsolatként indult az egész, én már az elején többet éreztem, de ő nem... fél évig csak szexeltünk, miközben jól tudtam, hogy más lányokkal is "elvan". Fél év után úgy döntöttem, hogy lezárok vele mindent végleg,mert belefáradtam. Ekkor kezdett el jobban foglalkozni,elhívott vacsizni, elmentünk hosszú hétvégére kirándulni,stb. De igazából soha nem lett kimondva, hogy együtt vagyunk, sőt amikor felraktam egy közös képet (mert én már teljesen elhittem,hogy nem csak szex),akkor utana azon izgult,hogy másoknak majd csak azt mondja, hogy "ez csak egy kép..."

Ez tavaly október végén történt. Decemberben történt,hogy elköltözött a lakótársam,és egyre többet volt nálam. Nem hivatalosan akkor már szinte együtt laktunk,de a hivatalos összeköltözés idén márciusban történt meg.

Mindig éreztem és tudtam,hogy a mi kapcsolatunkban én vagyok az a fél, aki jobban szereti a másikat.

Az elmúlt időszakban nem látom már rajta annyira a lelkesedést,ezért megint feljöttek bennem a múltbeli sérelmek, amik neki csak szexre kellettem neki,pedig már akkor is tisztában volt az érzéseimmel. Talán kicsit még a múltban élek, és úgy érzem ez az időszak mindig is kétségben tartott az ő érzéseiről. Úgy érzem,hogy ráerőltettem ezt az egészet,pedig nem akartam.

Sokszor mondtam neki, hogy mindennel jobban szeretem és soha nem szerettem még így senkit,amire ő rendszeresen annyit mond, hogy ő is szeret.


A lényeg, hogy tegnap megkérdeztem, hogy szerelmes -e. Zavarba jött és láttam rajta, hogy hazudik,de azt mondta,hogy igen.

Kérdeztem tőle, hogy mikor lett szerelmes? Azt mondta, hogy miután összeköltöztünk. Nagyon fájt,és mondtam neki,hogy ez fordítva működik. Elsőnek szerelmes vagy és aztán szeretsz. Kijavított, hogy nem. Elsőnek KEDVELSZ valakit, szerelmes leszel,és szereted. Visszakérdeztem, hogy tehát akkor amikor márciusban összeköltöztünk,te nem voltál szerelmes és nem szerettél,hanem kedveltél?

Azt mondta, hogy igen kedvelt,de tudta, hogy majd kialakulnak az érzések (amiknek 1 év alatt nem sikerült kialakulnia???!!) ,és azt mondta, hogy már akkor is el tudta velem képzelni az életét...

Nagyon fájt ezt megtudni,mert lassan 2 éve mióta ismerem,többet érzek iránta...

Ti hogyan állnátok ehhez a kapcsolathoz?

Én olyasvalakivel szeretnék közös jövőt aki ugyanúgy szerelmesen szeret mint én,de ha a kapcsolat elején nem jött a szerelem a részéről,nem tudom mire számítsak.

Nagyon sok mindent tettem érte. Korábban is kaptam volna egy állást,amihez el kellett volna költöznöm, de fájt volna itt hagynom, ő pedig megmondta már akkor is (áprilisban,miután összeköltöztünk), hogy ő nem költözik sehová, és a távkapcsolatnak nincs értelme stb. Most úgy néz ki adott egy hasonló lehetőség, viszont a helyzet ugyanez, ő teljesen elzárkózik a költözéstől. Nagyon vívódom, mert nagyon szeretem de lehet később bánni fogom,hogy hagytam,hogy az érzelmeim irányítsanak 2 év után még mindig.


Szerintetek lehet így elkezdeni egy kapcsolatot,összeköltözést, hogy csak "kedvelt"? Van ennek hosszú távon jövője?


Köszönöm ha elolvastad!

N/24


2018. dec. 18. 10:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

7-es

Az teljesen más, amikor párkapcsolatban keres fel más lányokat. De a kérdezővel nem voltak párkapcsolatban.

Egyébként kérdező együtt vagytok vagy sem? Azt írtad soha nem lett kimondva. Nem gondolod, hogy le kéne ülni vele megbeszélni, hogy hányadán álltok?

2018. dec. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

"nem lett kimondva, hogy együtt vagyunk" Most akkor ki nem mondott ki és mit? Mi az, hogy kimondva? Te már egy 24 éves nö vagy, nem egy 12 éves kiscsaj!!!

...."Nem hivatalosan akkor már szinte együtt laktunk,de a hivatalos összeköltözés idén márciusban történt meg." Mitöl volt hivatalos az összeköltözés? Bejelentettétek a polgármesteriben? Vagy elvett feleségül?

Nagyon olyan dolgokon rugozol amit 12...14 éves kiscsajok várnak el. Te 2 éve elvárások nélkül odatartottad neki. Akkor meg mit akarsz most?

2018. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#12

Felreertheto voltam igazad van. Egyutt vagyunk mint par,viszont hogy miota az kerdeses, mert csak sodrodtunk,tehat nem lettem megkerdezve h lennek-e a baratnoje stb. De nyilvan amikor osszekoltoztunk akkor mar egyertelmu volt minden. Egyre tobbet voltunk egyutt.

Az pedig hogy hivatosan osszekoltoztunk csak annyit takarna, hogy mar tavaly dec.ota tobbet volt nalam,mint otthon, viszont tenylegesen marciusban cuccolt at hozzam,hogy akkor marpedig mi egyutt lakunk,kozos haztartas meg hasonlok. :)

2018. dec. 18. 12:52
 14/17 Rockarc ***** válasza:

Az igazi kerdes, hogy egyutt eltek, vagy egymas mellett? Nekem az utobbinak tunik, langyos viz magvan, es kesz. 2 ev utan nem tudom elkepzelni, hogy nincsenek kozos tervek, celok. Akar csak annyi, hogy hova mentek nyaralni. Ilyen szinten nem akar felvallalni, hogy meg a kepet is cenzurazna? Nem tudom meddig akarod meg a penzt, idot, energiat lapatolni ebbe a nem mukodo kapcsolatba? Sokat ne hezitalj, a kornyezetvaltas segiteni fog a felejtesben is, ebbol mar tudod, mi a valaszom.


42F

2018. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Te voltál olyan... meggondolatlan, hogy belekezdtél a szexelésbe valakivel, akinek csak arra kellettél, és melletted más nőkkel is volt, most ettől az embertől várod a 100% szerelmes romantikát...?


Nem a múlt a lényeg, hanem a jövő. Mi lesz veletek 2 vagy 4 év múlva, ez a lényeg, nem az, hogy ki mit gondolt több évvel ezelőtt...


Valahogy így visszafelé gondolkodsz mint kéne, szerintem előre kéne nézni, nem azon drámázni, hogy mit gondolt márciusban... Hát mit gondolt volna, szerinted...? Semmit!

2018. dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok mindent tettem érte."

Khm, azt te magadert tetted, ne kend ra! Amugy meg szakits, ha ennyire nem erzed magad jol.

2018. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
88%

Mondhat akárki akármit, és lehet egy párkapcsolatban nem kell kimondani, hogy mi most együtt vagyunk, de azért van különbség aközött, amikor két fél elkezd randizni, majd szépen lassan kialakul egy párkapcsolat, és aközött, amikor a két fél elkezd szexelni és még ki is mondják, hogy ez szexkapcsolat.

Ha egy párkapcsolat normális ismerkedéssel indul, akkor téged akar megismerni a másik, nem az ágybéli taktikáidat, randizgattok, majd eljuttok a csókig, és a szexig, ÚGY, hogy közben nem mással szexelgettek.

És szerintem ha egy kapcsolat szexként indul, utána ki is kell mondani, ha az egyik fél többet kezd érezni és többet szeretne, és olyankor le kell ülni, hogy na onnantól kezdve nem dugogat mást, hanem veled van.


Szerintem ez nálatok kérdező nem lett kimondva, te álmodozol, ő meg még mindig nem tartja ezt párkapcsolatnak.


És értem én, hogy könnyű rózsaszín ködbe esni, de egyik ismerősöm volt felháborodva egyáltalán nem jogosan. Ő is megismert egy srácot, a srác közölte is, hogy ő nem akar tőle semmi komolyat, szexeltek egy darabig majd a srác koppintotta. Ezek után a srác volt a szemét disznó aki kihasználta, ja de közben nem voltak együtt, és meg is volt beszélve, hogy csak szexelnek. Szóval olyankor mi is van?


Szerintem nálad is ez van kérdező, reménykedsz, hogy majd, de ilyen nincs. Le kell ülni ezt megbeszélni.

Nekem is volt részem sajnos ilyenben, bár nem két évig szerencsére, viszont miután koppantam, a mostani párkapcsolatom legelején, nem nyugodtam amíg le nem ültünk megbeszélni, hogy hányadán állunk.


És hidd el van különbség aközött, amikor valaki csak a p*ncid akarja, és aközött, amikor TÉGED akar, ne kergess hiú ábrándokat.

2018. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!