Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak nincs kb semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak nincs kb semmi empátiája. Hogy fogadjam ezt el?

Figyelt kérdés

3 éve együtt vagyunk. Ha vita van, mindig ebből, hogy semmi empátiája nincs. Én ezt a kapcsolatunk elején elfogadtam, de néha előjön és olyankor zavaró nagyon..

a kapcsolatunk elején még próbált tudatosan tenni ez ellen, de mostmár egyre kevésbé.

Toleráns embernek tartom magam, ezért is vagyok vele, meg mert ezen kívül szeretem.

De én meg annyira az ellenkezője vagyok ennek és érzékeny, hogy nehéz nagyon, és nem tudom mit tehetnék hogy megint megpróbáljon kicsit változtatni


2018. dec. 19. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha ilyen az alaptermeszete akkor huzamosabb ideig soha nem fog figyelni erre,max ideig óráig.Tipikus megszoksz vagy megszöksz.En az utóbbit javasolnám.
2018. dec. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Mi a pontos probléma? Senkivel szemben nem empatikus, csak veled nem az vagy csak veled az, másokkal nem?

32/f

2018. dec. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2-es. Senkivel nem
2018. dec. 19. 00:16
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Egy kicsit több információ valóban jó lenne. Milyen szituációk szoktak gondot okozni? Mert azért nem mindegy. Ha senkivel nem tud együtt érezni, leszarja ha valakinek bármilyen problémája van az azért nagyobb probléma mint az, hogy nem tud veled együtt sírni a cuki kisnyuszis videókon.
2018. dec. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Hmm... ja akkor úgy tűnik, ő ilyen. Azt még mondd meg, hogy ő igényli-e, hogy felé legyen empátia gyakorolva.

32/f

2018. dec. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5-ös. Igen, igényli. De ez miért releváns? Köszi a válaszokat
2018. dec. 19. 00:41
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Arra voltam kíváncsi, hogy önazonos vagy gázos. Ez így ellentmondásos eléggé, így szerintem baromi gázos.

Ezt ne fogadd el. Vagy legyen empatikusabb vagy ne legyen vita abból, ha ő sem kap, mert ebből csak konfliktusai lesznek.

32/f

2018. dec. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha én nem vagyok empatikus valamiben (szerinte) akkor azonnal hisztizik, agresszív, olyanokat vág hozzám, hogy nem szeretem stb
2018. dec. 19. 00:53
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Megérdemlitek egymást.
2018. dec. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem így megy. Adj neki ultimátumot kérdező, aztán hajítsd ki, ha ez nem változik. Párkapcsolatban ilyenekkel nem szarakodunk, csak az időnket pocsékoljuk.

32/f

2018. dec. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!