Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom megfenyegetett nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megfenyegetett nem olyan durva dologgal de engem ez szíven utott mit tegyek?

Figyelt kérdés

A baratommal ossze vesztem es mondtam neki hogy szakitsunk o elkezdett konyorogni de nem akartam vissza fogadni erre ram nezett es azt mondta ha szakitok vele elmond mindent a szuleimnek ami kettunk kozott volt....

17L



2018. dec. 19. 22:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Szakits, minthogy egy ilyen fereggel egyutt legyel. De probalj meg ra hatni, pl. azt mondod neki: ha valaha szerettel akkor nem teszel nekem keresztbe.
2018. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Hajajj... Tipikus sztori mikor a "jó családból való" lány összejön valami söpredékkel aki "menő" aztán szakításkor kiderül az egész.


Klisé.

2018. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15%

Esetleg valami nevelési hiányosságból adódó dolog.

32/f

2018. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Ilyenkor kell póker arccal blöffölni, mint a felnőttek.

Elárulod, hogy miért gondod úgy, hogy ez a felnőtt párkapcsolatba való? Cserébe elárulom, mit kellett volna mondani.

2018. dec. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem pontozzuk fel a 3-ast, és ennyi...
2018. dec. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
hány évesek vagytok? szerintem nem 17 az hanem inkább 7. azok szoktak ilyeneket mondani vagy ilyeneken betojni.
2018. dec. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

És még ez neked kérdésed?!

Idióta, mármint a "barátod"...

2018. dec. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11%

:D magamra ismertem :D

Hát, ezt én is eljátszottam. A csaj, akivel voltam, totálisan gyerekes dologért szakított és ez nekem baromira szarul esett.

Igazából ő úgy érezte, hogy nem hagyok neki teret, nem lehet a családjával (skypon beszéltünk többnyire, mivel táv kapcs volt)

És lényeg, hogy én sosem tiltottam neki semmit, csak max megjegyeztem dolgokat, kimutattam a nem tetszésemet. Szerintem ezzel nem követtem el akkora nagy hibát, hogy dobni kellett volna.

Ahogy mondtam, nem volt eltiltva senkitől.


Csak egy példa rá:

Nagynénje havonta 1x ha járt hozzájuk. Na most a lány hozzászoktatott, hogy állandóan van, mással nem igen foglalkozott.

És mondta, hogy jönni fog a nagy nénje, erre mondtam neki, hogy nem igen örülök neki, mert tudom, hogy akkor egész nap nem lesz. Mondta, hogy neki is szar, de nem tud vele mit csinálni. Szimplán megjegyeztem neki, hogy miért nem megy ki csak pár órára, aztán jönne vissza.

Miről lehet egész nap beszélni?

Aztán rá nyomtam a Skype hívást, és mondtam neki, hogy jó, akkor menj a családoddal beszélgetni. Foglalkozz velük.

Aztán még írta, hogy beszélgessünk már addig, míg nem jön a nénikéje. Én meg mondtam, hogy nincs kedvem vele beszélni, nem vagyok rá kíváncsi, és mondtam újra, hogy menjél beszélgess a családoddal.

Aztán este meg annyiért volt egy kisebb vitám vele, mert megjegyeztem, hogy nem igaz, hogy nem volt 5 perce arra, hogy legalább annyit írt volna, hogy hiányzol, vagy valami.

Nem akartam terrorba tartani, nem akartam, hogy maradjon, ezért is nyomtam rá a hívást.

Úgy voltam vele, hogy most arra az 5-15 percre nekem ne maradjon ott.


Szóval végszó: szakított. Ez is benne volt az okba.

De egyébként szerintem volt valaki a képben, mellette.


Szóval mikor közölte, hogy betelt a pohár nála. Én kicsit szemét voltam vele, és megmondtam neki, ha ezt a stílust érdemlem tőle, akkor ő meg azt kapja búcsúajándékként, hogy elmondom az anyjának, hogy a kicsi lánya már nem szűz :)

Meg is írtam neki. Így járt. Ha ő tudod szemétkedni, akkor én miért ne tehettem volna?

2018. dec. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Jézusom... te beteg vagy utolsó. Igenis ráakaszkodtál. Nem is kicsit. S tényleg nem szeretted, ha utána még keresztbe is tettél neki. Undorító vagy.
2018. dec. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

A 10es mekkora görény! Hányingerem van tőle!

Sajnáltad azt az időt amit a rokonaival töltött, mert elvártad tőle, hogy egésznap veled beszéljen... Utána meg még árulkodsz is. Jobb is, hogy megszabadult tőled a lány. Idióta, szánalom vagy!!!

2018. dec. 20. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!