Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom megfenyegetett nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megfenyegetett nem olyan durva dologgal de engem ez szíven utott mit tegyek?

Figyelt kérdés

A baratommal ossze vesztem es mondtam neki hogy szakitsunk o elkezdett konyorogni de nem akartam vissza fogadni erre ram nezett es azt mondta ha szakitok vele elmond mindent a szuleimnek ami kettunk kozott volt....

17L



2018. dec. 19. 22:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

10-eske az a tipikus "nice guy". Tudod öregem az exed szerintem jól döntött, hogy szakított veled. Ilyen nyomorultat. Viszont hogy a kérdéshez is hozzászóljak: Nem éri meg a fáradtságot, szakíts vele! Ne érdekeljen mivel fenyeget!


26/F

2018. dec. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%
Uram isten, mekkora barom ez a tizes. Átgondolja a történteket, részletesen leírja és gondolom vissza is olvasta és még ezek után sem esik le neki neki, hogy ő a féreg a sztoriban? Mert hirtelen felindulásból az érzelmektől vezérelve csinál valaki valami rosszat, az talán még érthető, de ez... Aztán az ilyenek szokták minden kérdéshez odaírni, hogy "egy ilyen szemétnek van nője, a normálisak meg egyedül vannak".
2018. dec. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%

Csatlakozom. Beteg az agyad 10-es. Komolyan szívszorító volt olvasni, az jutott eszembe, hogy te egy tipikus stalker alkat vagy és bele lehet fulladni veled már csak egy telefonhívásba is. Kiráz a hideg. Remélem nincs barátnőd és soha nem is lesz.

Le merném fogadni, hogy más kérdések alá meg odaírod, hogy bezzeg a bunkóknak van csaja, de te olyan rendes vagy és nem kellesz senkinek. Na ezért nem kelletek senkinek. Mert betegek vagytok. Te meg különösen, pszichopata vagy. Fúj.

2018. dec. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi a francot tud elmondani a szüleidnek amitől be vagy tojva?Gondolom valami szexuális dolog ..

Amúgy meg ne tegyél olyat ami nem vállalható.

2018. dec. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%

10-es mi a f...?!!!

Na mondom egy olyan srác mint én hagy teret a csajnak és ez a ba... erre... hát rohadtul nem. 1 napig nem ír a barátnőd és már kiakadsz... Kifejezed a nem tetszésed... az hogy besértődsz?

Nálunk még volt hogy én mondtam a barátnőmnek hogy foglalkozzon a családjával, meg menjen el bulizni attól függetlenül hogy nem vagyok ott. Mondtam neki hogy hiányzik és fog is, de érezze jól magát a barátaival. Te meg tényleg havi 1 napot nem bírtál ki...

2018. dec. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ezután pláne ne maradhatsz vele, hiszen egy utolsó szemét zsaroló. Takarodjon a szemed elől. Ennyi. Szüleidnek megmondod, hogy szakítottatok. Ha felhívja őket, az is benne van a pakliban hogy a csalódottsága miatt akar ártani neked. Anyukáddal akár meg is beszélheted, 17 éves vagy, jövőre jogilag is felnőtt. Vállald a felelősséget a tetteidért, az ilyen zsaroló kis görcsöt meg dobd ki.
2018. dec. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a szüleid óva intettek ettől a pasitól. Mindenképp szakíts vele. Ha kitálal a szüleidnek, hát kitálal. Legfeljebb lesz egy kis családi botrány, de majd lecseng. Ettől az agresszív pasastól viszont mihamarabb szabadulj meg.
2018. dec. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 10-es trollkodik.

Ilyen ember létezik a világon, hogy megsértődik, ha nem 0-24-ben vele foglalkozol?

2018. dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
1%

Kezdjük ott, hogy a csaj akart barátság extrákkal kapcsolatot tőlem. Sajnos nem volt érdemi idő, amit együtt tudtunk volna tölteni együtt. Messze lakott, 160 km volt köztünk. Ha találkoztunk is röpke egy órára, szex volt csak, meg beszélgetés. Ő amúgy is csak ennyit akart.

Amúgy meg nincsenek barátaim, de nem is bánom, mert ahol lakom tele van drogos köcsögökkel és nem bánom, hogy nem követtem a példájukat.

Vagy iszákos majmokkal, akiknek ebből áll az életük.

Nincs barátnőm, nem is szeretnék. Nem ezen okokból, egészségi gondokból.

Mivel ő is keresett állandóan, így szarul esett. Szóval egy férfinak be kell fognia a száját és lapítania, ha valami nem tetszik neki? Értem, szóval ti inkább a pudli embereket szeretitek, aki nem szól semmit és azt csinálhattok amit akartok.

Amúgy nem sajnáltam, hogy a családjával legyen, inkább csak rosszul esett, hogy tudtam, hogy nem lesz.

A "kapcsolatunk" is úgy indult, hogy 6 napon keresztül éjjel-nappal végig szövegeltük az időt. Ennyire szimpatizáltunk az elejétől.

De viszont végig éreztem a csajon hogy nem szeret és csak a szex utáni kíváncsisága végett van velem.

(szűz volt).

Ha nem hülye 160 km-re lakott volna és még tudtam is volna normálisan találkozni vele, akkor nem érdekelt volna, hogy mit csinál, merre jár, kivel.

Mert amúgy is, ha megakart volna csalni, simán megteheti, mert úgy se tudtam volna.

De miért is vagyok gáz? Nem jöttem azzal, hogy ha most itt hagysz, akkor doblak téged, meg szakítok, vagy öngyilkos leszek. Nem jöttem lelki terrorral, hogy csak azért is ott maradjon.

Nagyon ritka esetekbe írok egy kérdéshez oda olyant, hogy "az ilyen szemeteknek bezzeg van barátnőjük", pl mikor írja a srác, hogy tervezi megcsalni a barátnőjét, vagy megütötte, vagy akár mi hasonló.

Vagy amikor írják, hogy megcsalta a csaját, de elmondja e neki, aztán úgy dönt, hogy jaj, hát nem kell neki tudni róla.

Lehet van egy kissé ellenszenves stílusom, de én nem vagyok az a szép fiú, aki kelljen bárkinek is. Mert a mostani nők úgy is erre mennek. Vagy hogy nagy dumás hülye gyerek legyen.

Én egyik sem vagyok, nem is akarok olyan lenni.

Ha egyedül maradnék, így jártam.

És igen, nem hiányzik a lány.

Amikor először akart szakítani, elsírtam magam, a másodiknál már nem érdekelt.


10-es voltam, aztán lehet lepontozni megint, meg szánalmasnak nevezni.

Tudjátok, van az a mondás, az vesse rá az első követ...

Szerintem senki sem tökéletes közületek, hogy felettem ítélkezzen. Nincs hibátlan ember.

2018. dec. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%

És igen! A 10-esnek sikerült bebizonyítani, hogy még nagyobb nyomorék mint eddig gondoltuk. Szexkapcsolatban hisztizni, meg bosszút állni?! Aztán meg a "mai nők" rinya?! Szánalmas...

Aztán meg bizonygatja, hogy a "normális" személyisége miatt nem jönnek össze vele a nők. Tipikus gyk lúzer...

2018. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!