Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elégedetlen vagyok. Hiányolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elégedetlen vagyok. Hiányolom a figyelmet, szeretetet. Azt hiszem tudom a megoldást, szerintetek is ez az?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban valami mintha megváltozott volna.


Párom már nem tervezi a jövőt, gyakran érzem magam koloncnak magam, aki csak teher a másik számára.

Eddig jóban rosszban mellettem állt a párom, nap mint nap hangzatosan tervezte a jövőt - velem, mindenbe beavatott. Talán túlságosan is sok mindent mondott el, nem volt olyan véleménye, aminek ne adott volna hangot. Kereste a programokat, várta a találkozásokat, várta, hogy hazajöhessen hozzám, hogy megcsókolhasson, virágot, ajándékot hozott, jókat beszélgettünk.


Mindez karikacsapásra változott, már nincsenek szép gesztusok se szóban, se írásban, nincsenek romantikus elmélázások, nincs várakozás-vágyakozás a részéről. Odabújhatok hozzá esténként, de ha nem teszem ő nem tesz egy lépést sem felém. Csókot nem csak hogy nem kezdeményez, de az is ritka, hogy viszonozza. Szinte rám sem néz. Már nem fürkészi a tekintetem, mint az elején. Sőt szinte már semmi sem érdekli velem kapcsolatban.

Próbáltam vele erről beszélni, azt mondta fáradt, sokat dolgozik tényleg, de mindig sokat dolgozott, akkoris, mikor a világ legjobb nőjének éreztem magam mellette. Én is igyekeztem megadni neki mindent amitől ő A FÉRFInak érezheti magát.


Mit tehetnék?

Úgy érzem hagynom kéne, távolságot tartani, hátha észreveszi magát, de mi van ha ezzel csak méginkább távolodunk? Kicsit a vadászösztönére kellene hatnom talán, de hol az aranyközépút, ami még inspiráló?



2018. dec. 20. 16:40
1 2
 11/11 Rockarc ***** válasza:

Szerintem komoly problam okozza ezt. Nem akarlak megrettenteni. Ez nem csak elmult a szerelem, a leirasod alapjan. Ha erzelmileg pukkant ki, akkor ott egy no lehet a dologban, leginkabb egy ex. De szerintem nem ez az igazi valasz.


Szoba johet meg egy sulyos betegseg is, es a hatralevo idejen agyal, ki se lat a fejebol, teljesen mashol jar. Ez eselyes.


Ha nem ez a helyzet, akkor szimplan eltaszit magatol. Az okat sose fogja bevallani, de valami durva slamasztikaban lehet, jo esellyel ki se tud maszni belole, es amirol jobb, ha nem is tudsz. Valamivel csunyan elintezte az eletet, szerintem osszeomlott, eltuntek a tervei, vagyai. Volt egy hasonlo az ismerettsegemben, evekig szenvedett, majd a legvegen felszivta egy vallasi szekta.


Tenni nem fogsz tudni ellene, ha nem nyilik meg. Ha valahogy meg tudod gyozni, hogy elmondja a titkat, akkor agyalhattok rajta, hogyan oldjatok meg. Ha o magaban nem lat megoldast, akkor jo esellyel nem fogsz valaszt kapni.


42F

2018. dec. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!