Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én voltam a mindene. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én voltam a mindene. Most miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

13 évig éltünk együtt a párommal, egy gyerekünk is van.


Mindig szeretett, minden nap elmondta, úgy is viselkedett. Mindenben támogattuk egymást, igazi mintacsalád voltunk.


Aztán úgy fél éve, hirtelen elhagyott minket egy másik nőért.


Az óta én leértékelődtem a szemében.

Mindenért engem okol, amit nem értek a fent leírtak miatt. Másoknak is úgy beszél rólam, holott előtte mindig mindenkinek dícsért és büszkélkedett velem.


Sokan vannak egy véleményen, hogy miért van ez, de kíváncsi vagyok más, idegen emberek véleményére is.


Csak komoly válaszolók írjanak, kérem, a trollok kíméljenek.


Köszönöm!



2018. dec. 21. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
Önvédelmi mechanizmus. Rossznak akar látni, aki megérdemli, hogy megcsalták és elhagyták. Ha beismeri, hogy veled nincs gond, akkor azzal beismeri, hogy ő egy utolsó xar alak, aki elhagyott egy jó feleséget.
2018. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Lehet önigazolás részéről, az is lehet, hogy te siklottál el valami felett. Ennyiből nem fogjuk tudni megmondani. Ha visszakérdeznék, hogy szerinted volt-e oka vagy indítéka rá, hogy ott hagyjon csak úgy egy mintacsaládot, akkor eszedbe jutna valami amiből dolgozni lehet válaszokat illetően ?

32/f

2018. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Amikor kiderült a csalás, akkor azt mondta, hogy nem velem van a baj.


Most hirtelen vekem lett.


Én úgy érzem és látom, ha vissza tekintek, hogy minden klappolt, jól működtünk együtt.

Most meg mindenfélét dobál rám.

Mondtam neki, akkor kellett volna mondania, amikor úgy érezte hogy neki nem jó.

Erre persze nem válaszolt semmit...

2018. dec. 21. 19:03
 4/15 Rockarc ***** válasza:
56%

Tipikusan nem tudtatok megbeszelni, es benne csak gyult a problemahalmaz. A masik lehetoseg meg, hogy olyan donteseket hoztal meg nelkule, amiben igenis lett volna mondanivaloja, de kihagytad belole.


42F

2018. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Még a bútorokat is ő választotta...
2018. dec. 21. 21:19
 6/15 Rockarc ***** válasza:
24%

Ebben az esetben azt mondanam, hogy a kapcsolat addig mukodik, amig mindketten a kapcsolat epitesen dolgoznak. Amit valamelyik fel atesik egy olyan ponton, hogy az energiajat mar nem erre, hanem a masik hibainak a figyelesere forditja, ott rovid uton szetesik a kapcsolat.


Biztos vagyok benne, hogy volt egy torespont, ahonnan megindult a lejton. Valami szamara roppant fontos dologgal kapcsolatban sikerult kiabranditani, amit te valszeg eszre sem vettel, valami bagatel dolog, ami megis betalalt neki. Egy megjegyzes, egy felmondat, valami gesztus, vagy annak hianya. Millioszam van ilyen nap, mint nap, de ez valami miatt neki nagyon fajt. Kulon problema, hogy ezt nem jelezte feled, igy megbeszelni sem volt lehetoseg. Szimplan kiolte magabol a veled kapcsolatos erzeseit. Sajnalom.

2018. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Még a bútorokat is ő választotta..

Jesszus, ez hogy jön a témához, hogy megcsalt, elhagyott? Ennek mi jelentőssége van?

2018. dec. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem tettél te semmi rosszat és elhiszem hogy a kapcsolatotok jó volt. Egyszerűen csak nem ált ellen a kísértésnek, esetleg beleszeretett abba a másikba. Most pedig, próbálja szépíteni a dolgot, hogy ő jól jöjjön ki belőle mindenki előtt. Persze téged okol, mert egy jellemtelen gyáva féreg bevallani hogy semmi probléma nincs veled, egyszerűen csak Ő!!! nem bírt a farkával.
2018. dec. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#7 A döntésekből való kihagyásra reagáltam.

Arra, hogy ez egy apróság, de nem hagytam ki belőle, sőt. Ő döntött ebben is, és még pár dologban. Egyébként minden döntés közös volt.

2018. dec. 22. 09:12
 10/15 anonim ***** válasza:
23%

Szégyelje el magát ha valóban mintacsalád voltatok. Én a 13 éves fiút sajnálom, mert ilyen korban még nehezebb feldolgozni, hogy nincs többé apja. 😢



Visszatérve gondolom álom pasi volt a párod és talált egy friss húst...

2018. dec. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!