Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan összekaptunk a pasimmal, pont most. 24 évesek vagyunk, 5 éve együtt, viszont az utóbbi időben megváltozott. Az Anyukájával és a bátyjával él egy házban, az Apukája pedig a tőlünk 30-40 percre levő városban. Utál otthon lenni, a bátyja egy lecsúszott alkoholista. AZ Anyja mindent megtesz érte, tényleg, de rá is haragszik, amiért nem küldik el a bátyját(aki 30 éves).

Mostanában folyton az Apjával lóg, ami eléggé rossz hatással van rá. Az Apja nem egy túl tisztességes ember, sokszor hozza a pasim kellemetlen helyzetbe, ugyanakkor a pasimnak mindent megad, amit kér, nála talál lelki menedéket a pasim. Ennek ellenére egy éve kezdődött, hogy ha az Apja felhívja, a pasim ugrik. Van, hogy kora reggel, van, hogy este, sőt, a közös 3 napos nyaralásunk alatt napi 5x beszéltek telefonon 10 perceket. Tegnap előtt éppen a közös napunkat terveztük, amikor a pasimat felhívta az Apja, hogy akkor hétvégére lestoppolja, mert építkeznek a házhoz, és kell a segítség. Ezzel nem is lenne baj, de mondtam a pasimnak, hogy ha nem baj ne késő este jöjjön haza, hogy legalább tudjunk csinálni valamit, amire elkezdett velem üvöltözni, meg kiabálni, egy szót nem szólhattam, totál kifordult magából.

Közölte, hogy én elrontottam mindent, és, hogy nem akar látni.

Teljesen összetörtem. Az utóbbi időben nagyon szorong, teljesen más lett, mindenki felé, kivéve az apja. Ismerem, tudom, hogy van valami baj, amit nem mond el nekem. Nem tudunk leülni beszélgetni, mert mindent támadásnak vesz, ha felteszek egy kérdést, azt is.

Mit tehetnék? Akkor ez ennyi volt?


2018. dec. 22. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi volt. Mindig onnan lehet tudni, hogy a másik szeret-e még, hogy hajlandó-e megbeszélni, megoldani a problémákat.
2018. dec. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

vajon lehetséges egy ilyen rövid irásba többször bezsúfolni a "pasim" szót?


vagy az már guiness rekord lenne?

2018. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennyi volt. Saját magad érdekében hagyd ott, amíg téged is tönkre nem tesz.
2018. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egèsz biztos, hogy az apjával lóg?
2018. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem tudtok beszélni, ennyi volt. Ha nem te állsz nála az első helyen, nem érdemes folytatni. De ezt előbb is észrevehetted volna.
2018. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az anyjával nem tudsz leülni beszélgetni?

Ha 5 éve együtt vagytok és mostanában történnek ezek a dolgok, én nem dobnék ki a kukába csak úgy 5 évet.

2018. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 éves kapcsolat alatt mindig úgy beszéltél róla, hogy a PASIM?
2018. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!