Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha az elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha az elso sex utan par órával elhiresztelne a "barátotok" mindenkinek hogy szexeltetek?

Figyelt kérdés

Munkahelyen jottunk ossze majd a sokadik alkalom utan kettesben a hazaba tortent tobb is..

Ö aznap délutan ment dolgozni , en pedig masnap reggel a munkaba megtudtam hogy ö mindent elmondott az egyik kollegánknak( es a tobbiek is megtudtak). A kollega mondta hogy egybol eldicsekedte hogy velem volt es azt mondta hogy szexelt velem.


Ti mit tennetek ha ilyet tenne veletek az a srac aki tetszett nektek?



2018. jan. 30. 01:07
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Es ugy mondta a srác akivel egyutt voltam a kollegának hogy szexelt velem hogy mindenki hallja meg a munkahelyen. - ez kimaradt
2018. jan. 30. 01:11
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Ne vedd sértésnek kedves kérdező, de a “barátod” nagyon szánalmas. Valószínüleg kidobnám, és kerülném a társaságát.
2018. jan. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
gratulálok sikeres választásodhoz
2018. jan. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
23%

Én is szoktam mesélni, de nem úgy hogy mindenkinek és nem olyannak aki ismerné a lányt bármilyen formában is.

Amúgy sincsenek barátaim, max netes haverok, akikkel évek óta jóban vagyok, és emellett persze találkoztunk már párszor személyesen is, azoknak szoktam néha elmesélni.

Meg max talán mutatok egy képet a lányról, de semmi többet.

Meg a család tudja, hogy kihez járok, ennyi.

2018. jan. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
99%

Közölném vele, a munkatársakon keresztül, hogy olyan gyenge volt, hogy több nem is lesz.

Idétlen hülye.

2018. jan. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
42%
Nem lehet hogy csak büszke mert olyan jó csaj vagy, és mindenki rád hajtott? :)
2018. jan. 30. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Kinöttem már a gyerekkorból. :)


Főleg munkatársaknak,de ugy alapba is.Senkinek semmi köze hozzá.


Biztos fel akart vágni.


Hogy mit tennék? Elbeszélgetnék vele,mert kiváncsi vagyok mégis miért...aztan repülne.

2018. jan. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

😂 😂 😂

Már oviban is szexelhetnek?? Kb.ezen a szinten van a hapsid!

2018. jan. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%

Paraszt.

- Na és ezzel nem a származására céloztam.


Alap intelligencia,hogy főleg friss kapcsolatot' nem beszélünk ki!


Maximum tíz-húsz...éves haverságoknál két jó barát egymás között megoszt részleteket...diszkréten kezelve a témát.


De ez a hencegő idióta faxfej' viselkedés nagyon ellenszenves dolog.

2018. jan. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
98%
Elkönyvelném hogy per nélkül szexelhettem egy óvodással. Minden csoda 3 napig tart így nem foglalkoznék a munkahelyi üggyel. A sráccal pedig többet nem nagyon beszélnék.
2018. jan. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!