Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennek a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek a szakítás lesz a vége leánykérés helyett?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 8éve vagyunk együtt jóban és rosszban. Véleményem szerint kiegészítjük egymást mindenben és segítjük is. Néha szoktunk veszekedni jelentéktelen dolgokon de szerintem ez normálos. Szóval minden téren a lehető legjobbak vagyunk egymásnak. Tavasszal akarom megkérni a kezét is. Azért húztam eddig a leánykérést mert mindketten szülőknél laktunk meg csak diákmunkákból jutottunk némi pénzhez. Az egyik munkatársával mostanában egész műszakokat chat-elnek egymással, ha nem egy műszakra vannak beosztva. Akár egész éjjel is azzal a sráccal beszélget. Igen már említettem neki hohy ez engem nagyon bánt de Ő azt állitja csak ehy barát akivel jól tud beszélgetni. Hozzáteszem rajta kívül csak női barátai vannak. A srác érzésem szerint nem akar semmit de a barátnőm fejét mintha ennek ellenére is elcsavarta volna. Találkozásokat is szerveznek ahol csak ketten lennének. De tudom hogyy erről szólna nekem. A kérdésem az hogy szerintetek kihült ez a kapcsolat? Hiába próbálkozom újra felspannolni a régi érzéseket. Eltiltani nem akarom mert nem tudom és hát tiltott gyümölcs csak még édesebb. Szóval titka nincs csak keveset beszél erről nehogy megbántson.
2018. dec. 24. 03:13
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Olvasd vissza saját magad. Találkozhat kettesben egy sráccal, akiért teljesen odavan.
2018. dec. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Beszéld meg vele, hogy miért kell azzal a sráccal ennyit beszélgetnie?

Lehet, hogy veled nem tudnúgy beszélgetni? Keveset vagy otthon, keveset taliztok (munka miatt), vagy nem tudsz rá figyrlni, mertnmondjuk fáradt vagy? Lehet hogy szervezned kéne programokat kettesben :)

2018. dec. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Ne már ...még a gyerekkori legjobb barátnőmmel sem beszélgetek éjszakákon át..

Valószínűleg egy fellángolás részéről.

2018. dec. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

nőként írom, innen már nagyon nehéz visszahozni egy kapcsolatot.


érdekesebb (mindegy, milyen szempontból) az új pasi. te tököltél a lánykéréssel (holott nem a világ vége, nem egy esküvő jelentőségű aktus), ő meg nyitott szemmel járt, és tessék.

2018. dec. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Azért szerintem nem feltétlenül kell a legrosszabbra gondolni. Nekem is van férfi barátom, aki tényleg csak barát, soha nem volt és nem is lesz több közöttünk (és nem, ő sem csorgatja a nyálát rám és nem csak az alkalomra vár, hogy mikor lehetne több), kb a bátyámként szeretem. Ő a barátom volt akkor is, amikor kapcsolatom volt és akkor is, amikor nem volt senkim, főként azért vagyok vele jóban, mert vele tudtam beszélgetni olyan dolgokról is, amik a páromat vagy más barátaimat nem érdekelték. Az én páromat is zavarta, hogy más férfival is beszélgetek, ezért a kapcsolatunk alatt kicsit hanyagoltam a barátságunkat (miután szólt, hogy zavarja próbáltam még inkább minimális, "titkos" kapcsolatban lenni ezzel a sráccal, szóval pl nem a párom szeme előtt írtam neki, hanem amikor nem volt ott) de teljesen soha nem szakítottam meg a kapcsolatot, mert hiába szerettem a párom, a barátaimat is szeretem. Azért én soha nem találkozgattam volna más férfiakkal kettesben, amikor kapcsolatban voltam, ez már nálam sem fér bele, de el tudom képzelni, hogy valakinél még ez is simán belefér kapcsolat mellett. Szerintem is próbálj meg kicsit jobban odafigyelni a párodra, beszélgessetek, töltsetek több időt kettesben, hátha csak azért keresi mások (akár csak barát, akár több, nyilván ezt csak ők tudják) társaságát, mert több törődésre vágyik.
2018. dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Órákon át beszélgetnek még este is és talákozókat szerveznek hogy kettesben lehessenek? Ne haragudj de ha az én barátnőm lenne, már nem lenne 8 év ide vagy oda.
2018. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!