Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakije? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap délután összevesztem a pasimmal (3 ève èlünk együtt).

Este elment inni,de nem jött haza és nem veszi fel a telefont.Egyèbkènt nagyon érzékeny,de most nem tudom,hogy alkoholista-e vagy van valakije,vagy netàn baja esett.


2018. dec. 27. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És mi ezt honnan tudjuk?
2018. dec. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló,kérlek ne trollkodj.Nem tudom mit tegyek.Aggódom,félek,hogy baja esett,de ugyanakkor szakítani akarok vele... túlparázom?
2018. dec. 27. 00:51
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Min vesztetek össze?
2018. dec. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen, túlparázod. A szakítás megtörtént. Csak épp ő szakított veled... :-D
2018. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Általàban féltékeny.Előjött azzal a szöveggel,hogy biztos megcsalom,csak nem először.Kiakadtam és mondtam neki,hogy szerintem ő az,akinek van valakije.Kb ezen.Engem nem érdekel már, a baj csak az,hogy ha menni akarok,nem enged.De még mindig nem jött haza.És ki van kapcsolva a telefonja
2018. dec. 27. 01:21
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha ki van kapcsolva,o csal meg.

Foleg,ha ezen nagyon felhaborodott es elhuzott. Ez egy kiprovokt mubalhe. Tipikus. H teged allit be hibasnak.

N/36

2018. dec. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ment a pacsi mindenkinek.
2018. dec. 27. 01:36
 8/11 Rockarc ***** válasza:
47%

Tipikus dolog, hogy valaki azzal vadolja a masikat, amit o kovetett el. A masik, amikor szandekosan tultolja egy kerdes formajaban, hogy nemet kell valaszolnod. Szard le mit csinal, valszeg ez csak a lelki terror resze, felnott ember azt csinal, amit akar, ahogy te is. Lepj le, mire hazaer, es ird ki egy papirra, hogy mikor mesz a cuccaidert. Ha tul akar lenni rajtad, akkor ott lesz, ha nem, akkor is.


42F

2018. dec. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nincs semmi baja, direkt kapcsolta ki a telefont. Lehet nővel van, vagy csak szimplán tele a töke veled és nem akar beszélni.
2018. dec. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakítani akarsz akkor miért baj ha közben lett valakije?Úgy sokkal könnyebben megszabadulsz tőle :)

Azért majd írd meg mi lett a stori vége.

2018. dec. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!