Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet ezt még hozni?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám,hogy a barátommal együtt élünk, bár a barátom szüleinél. Sajnos a szülei valamilyen oknál fogva nem bírnak, bármit csinálok az rossz nekik. Én nagyon szeretem a barátomat, bármit megtennék érte. Azt tudni kell hogy kosarazik, és csapatban van de még tanul. Illetve én már dolgozok egy cégnél pénzügyi részen. A problémám az lenne hogy a barátom előszeretettel lájkolgat az instagramon olyan tipikus instagramlányokat. ( segg meg mell kint) és megkértem arra,hogy ne lájkolgassa ezeket a lányokat mivel nekem ez rosszul esik, mivel vékony vagyok én is( 48kiló)nem is nagyon kéne ilyeneket nézegetnie, de a válasza erre az volt hogy ha valami nekem nem tetszik el lehet menni. Szex téren sem kezdeményez, de én bármit megteszek neki. Imádom, és egyszerűen odáig vagyok érte csak reménykedek abban hogy nem csal meg. Mivel alig van szabadideje. Mit gondoltok erről? Hogyan/ mit tegyek annak érdekében hogy újra értékeljen?

A barátom és én is 18 évesek vagyunk. 3 éve vagyunk együtt.


2018. dec. 27. 22:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Illetve ha valaki hasonló helyzetben van és tud segíteni vagy picit beszélgetni írhat privátban :)
2018. dec. 28. 19:23
 12/13 anonim ***** válasza:
Már rég szakítanod kellett volna vele.. miért ragaszkodsz még mindig hozzá?
2018. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igazábòl nagyon szeretem mint embert, és mindig ùgy fogtam fel, hogy simán csak nem azaz érzelgős típus. Aztán így 3 év után kezd leesni hogy lehet hogy már rámunt.
2018. dec. 29. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!