Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt ki bírni?

Figyelt kérdés
Azok akiknek hangulat függő a párjuk, hogyan tudják ezt el viselni? Úgy értem ,hogy mindig más a kedve egyszer ezt akár utána mást. Egyszer van hozzád kedve egyszer nincs. Hogyan bírjátok?
2018. nov. 26. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy megoldás van vagy megszoksz vagy megszöksz! Ez tényleg így van. Az én párom is eléggé hangulat függő. Megtanultam kezelni, ennyi a recept.
2018. nov. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én vagyok a hangulatfüggő. Férjem megtanulta kezelni/lazán venni, bár nem volt neki egyszerű.

Tény, hogy nagyon igyekszem "szinten" maradni, de vannak jobb és rosszabb napjaim is. Volt már rá példa, hogy a kanapén duzzogtam, párom meg az ajtóból dobált csokival... ezt már én sem bírtam ki nevetés nélkül.

Minden tiszteletem az övé (és a hozzá hasonló birkatürelműeké), mert én nem tudnék magammal élni.

2018. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Rám már csak legyint a férjem, ha épp megkattanok, kivárja, amíg kitombolom magam, aztán együtt röhögünk az egész szitun. 😄 Mióta gyerekeink vannak, igyekszem kontrollálni a dolgot, hogy ne ezt lássák, valamennyire megy is, de egyébként ők is jókat derülnek az apjukkal, ha épp rámjön az ötperc. 😄
2018. nov. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Exem, robbant, nem lehetett kiszámítani, mikor. Máskor meg nagyon tettrekész volt, az első nehézségig. Kellett jópár hónap mire beláttam hogy nagy gondjai vannak, szerencsére ma már csak az exem.
2018. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokan azt hiszik, ha egy ember hangulatfüggő, azt direkt csinálja. Egyik ismerősöm ilyen, betegség miatt, nem is tud mit tenni vele, ő is szenved emiatt. Rengeteg ember szintén a környezetemben nem érti meg őt és azt hiszik direkt ilyen.

Vagy megtanulod kezelni, vagy mindkettőtök érdekében elhagyod.


Én is hisztis vagyok picit, szegény párom meg nyugodt ember, és nehezen viseli, hogy én képes vagyok kisebb dolgokat is felkapni, míg ő nyugodtan visel mindent.


Hogy hogyan lehet kibírni, mindenféleképpen úgy, hogy te nyugodtabb ember vagy és tudatosítanod kell, hogy a másik nem direkt ilyen, hanem akaratlanul.

2018. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!