Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom a haverjaival töltötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a haverjaival töltötte a szilvesztert, ez normális?

Figyelt kérdés
4 haverjának volt ma a sofőre. Éjfélkor haza jött hozzám. Illetve azt is mondta az az újévi fogadalma, hogy soha többet nem hagy magamra de ez a mai nap már így alakult és, hogy ha mindenünk meg lesz el fog venni feleségül és szeret. Viszont én nagyon szomorú vagyok, hogy 4 haverral töltötte az estét és nem velem. Úgyvolt bálba megyünk de már nem kaptunk jegyet.. Én ezt a mai estét nem tudom egykönnyen megbocsajtani azthiszem. Az anyukámmal tarsasoztam meg filmeztem, ahelyett, hogy a párom lett volna velem. Jövőre tuti, hogy éjszakás műszakba kérem a beosztásom, többet nem maradok otthon..

2019. jan. 1. 01:58
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Sok privát üzenetet kaptam, hogy hülye vagyok ha hagyom, hogy a haverjai fontosabbak legyenek és nem is szerethet igazán.. Lehet, hogy tényleg nem kellene ezt el néznem, és szakítanom kellene?! 😢
2019. jan. 1. 16:33
 22/25 anonim ***** válasza:
33%

Hát hogyne, szakíts vele.

Neked nem, de a srácnak tuti jobb lesz az új éve...

2019. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Hogy kéne már szakítani, csak keress valami normális munkát, ahol ki tudod magad pihenni és nem vagy ilyen ideges. Nem vagy várandós ugye?
2019. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Miért lennék? És, hogy jön ehhez a munka?
2019. jan. 2. 08:44
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy baromság egy nap miatt sírni. Minden ünnepet, az hogy 365 napból áll egy év, még ha igaz is, ember találta ki. Magukat az ünnepeket is. Ugyan olyan nap mint a többi. Mit kell rajta rinyálni, amúgy ha mindig veled tölti az idejét? Hogy áll a szénátok azóta, kidobtad mi?
2019. nov. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!