Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi teendő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ki szeretném kérni a véleményetek! A párommal már 5 éve vagyunk együtt de a fő gond hogy úgy érzem nem nagyon haladunk egyről a kettőre.Nos,mikor megismerkedtünk nem sokra rá odaköltöztem hozzájuk.Itt el kellett tűrnöm az anyja és rokonai hülyeségeit éveken át,körülbelül 3 évig laktunk itt.Közben a háttérben zajlott egy elég nagy zűr,sajnos a bank elárverezte a házunka deviza hitelük miatt.Tudom,tudom egyként is nagy volt a feszültség évekig de sosem kedvelt az anyja.Az elején még tűrtem is ezeket hiszem csak én voltam az idegen,de aztán is felvettem a kesztyűt.Tehát, évekig tűrtem a sok megjegyzéseket,stb. Ezután következett be a még a még nagyobb fordulat! Nos miután megtudták hogy végleg elbukták a házat itt jött képbe a párom.Ő volt az egyetlen hitelképes egyén a családban aki fel tudott hitelt.Ez így is történt.Sikerült vásárolniuk egy kisebb házat vidéken.Így már a párom biztonságban tudhatta őket.Nyilván sok mindenki ezt tenné de 7 évre kötötte le magát így.(Bár a testvére is besegíthette volna egy kevesebb összeggel de ez csak az én véleményem)Jelenleg albérletben élünk.Sok a kiadás. Ráadásul elfordul az is hogy nem adja ide az anyja a levont részlet csak a felét.Ez csupán párszor fordult elő.És egy forinttal sem segített minket a költözéskor.Ő nagyon szeretné segíteni őket,bár ezt nem értem mikor a bátyját sztárolják az anyjáék.Nekem kellett kifizetni a kauciót gyakorlatilag mindent.Néha megfulladok már hogy nem tudom mi lesz a jövőmmel vagy a jövőnkkel. Sokszor mondtam neki akkor bújjál vissza anyád szoknyája alá.Gyereket nem akarok ilyen alapokra,hiszen én tudnék hitelt felvenni de egyedül lehetetlen hogy lakást vásároljak.De 7 év, az 7 év nem rövid idő.Megkérdeztem tőle hogy addig mi lesz velünk addig. Konkrét választ nem tudott adni.Főként vele mire letelik a hitel akkora 38 éves lesz én még csak 30.Nagyon sok minden eszembe jutott hogy hazaköltözök a szüleimhez,vagy elhagyom az országot.A külföldi munkát nem igazán szeretné vállalni Ő,mondván hogy ott sem jobb.Sajnos egészségem is romlott...A nőgyógyászati rákszűrésem nem lett jó :/ Az is előfordulhat hogy kiveszik a méhem.Ti mit tennétek?



2019. jan. 2. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Az egészséged a problémák miatt romlott meg biztosan. Ki kell lépned abból a helyzetből, ami méltatlan számodra. Először saját magadat tedd rendbe érzelmileg, lelkileg! Próbálj az egészségedért megtenni mindent! Orvos, pszichológus, szexológus, stb! Van olyan is, hogy méhtisztító szertartás, menj el!
2019. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ad vmi plusszt is ez a kapcsolat, hogy még benne vagy? Nem tudom én a leírtak alapján nem nézem a párod igazi férfinek. Nem csak az anyagiak (persze az is). Anyucival nem beszélte meg, hogy mi a problémája veled és esetleg hagyjon fel ezzel a viselkedéssel? Gáz... Nem foglalkoznék vele.
2019. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Méhtisztító szertartás, istenkém, ilyen baromságokat minek írsz le?

Azt akarod, hogy megdögöljön?

2019. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
En ugy latom, hogy te minden villogo veszjelzes ellenere (nem allunk szoba olyan emberekkel, akik azon az agyi szinten allnak, hogy masnak vesznek fel hitelt) elszantad magadat, es mindenkepp bele szeretnel pusztulni ebbe a valamibe, szoval itt felesleges barmit is tanacsolni.
2019. jan. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!