Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

a párommal időre mentünk valahova. Fél órára van tőle a hely. Mondta, hogy előtte alszik egyet. Lefeküdt aludni, mire rá egy jó fél órára kaptam a hívást hogy oda kell érnünk előbb.

Erre azonnal elkezdtem hívni, vagy 15x de nem vette fel. Már nem tudtam mit csináljak...gondoltam felhívom az otthoni telefonjukat. Az édesanyja vette fel, mondta hogy épp alszik a fia. Megkértem, hogy szóljon neki, hogy oda kell érnünk előbb.

Oda adta neki a telefont, megmondtam neki hogy ez a helyzet. Aztán hallottam hogy megkérte az anyukáját hogy keltse fel 1 óra múlva, mert el kell indulnia. Eltelt 1 óra, másfél is. Nem telefonált, hogy elindult volna, gondoltam felhívom. Nem vette fel több hívásra se. Megint felhívtam az otthonit, mire azt mondta az anyuka hogy “még mindig alszik, olyan aranyosan”.

Szóval nem ébresztette fel, késésben volt teljesen. Nagy nehezen mondtam az anyukájának (már nagyon rosszul éreztem magam miatta) hogy esetleg megpróbálja felkelteni megint.

Na ez megtörtént, mire a párom kb elküldött a fenébe, hogy mi az hogy én zavarom az ő egész családját a telefonálgatásommal


2019. jan. 3. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ehehe nem normális ja.
2019. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen normális...

Engem is idegesítene és nem tartanám jogosnak a kiborulást. Nyugodtan mondd el neki, hogy milyen kellemetlen hívogatni valakit, aki alszik, mert képtelen arra, hogy időben felkeljen ha menni kell valahova.

2019. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
"a párommal időre ...." .... " felhívtam az otthoni.." Igen. Te reagálod tul. A leirásodbol az derül ki, hogy egy frászt vagytok pár. Max. ismerösök akik összejárnak kefélni.
2019. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem egy felnőtt párkapcsolat, már bocs.
2019. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Miért nem mentél nélküle? Olyan fontos dolog volt ahova csak a pároddal mehettél?
2019. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyuci pici fiacskájában semmi felelősségtudat nincs, úgy kell ébresztgetni, de anyuka inkább hagyja, mert annyira cukkermukker, ahogy csicsikál. Kell neked ilyen "pasi", de most komolyan? Hány éves egyébként?
2019. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is retteneetesen imádok aludni, és baromi morcos vagyok ha felkeltenek. De ha valaki számít rám vagy menni kell valami fontos helyre akkor állítok 16 darab ébresztőt meg kb 2 atomrobbanást, hogy tuti felkeljek. Szerintem ez ilyen alapvető tisztelet a másik fél felé. Ez a te párodból abszolút hiányzik, az anyja meg teljesen debil.
2019. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 6


Pont ugyanezt akartam írni, nem akarom ismételni..

N

2019. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tökmindegy milyen hely, mennyire fontos hogy ott legyen a pasi, vagy mennyire szigorú az időpont. Megígérte hogy ott lesz. Ha megbeszélek valakivel egy találkozót, akkor vagy nem alszom előtte, vagy ötven módon bebiztosítom hogy biztos felébredjek időben. Ha változik az időpont vagy más okból már nem tudok menni, akkor meg van annyi gerincem hogy amikor először kiderül hogy nem fog menni, megmondom hogy ne számítson rám, nem pedig várok addig amíg már késésben vagyok és ő felhív hogy elindultam-e.

Ez alapvetés, nem csak kapcsolatban hanem általában emberek között.

2019. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!