Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom (fiú) gondol arra, hogy milyen lenne, ha lefeküdnénk?

Figyelt kérdés
Legjobb barátomnál voltam. Egyedül volt otthon. Segített nekem a leckéknél. Az ágyán ültünk egymás mellett és én megsimogattam a karját.És hátradőltem az ágyon. És azt éreztem, hogy arra gondol, miközben néz.

2019. jan. 3. 23:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
10-es voltam. Ez nem baratsag és nem simogatjuk egymást alapból. Soha nem simogatta meg még a vállát sem ennek a barátomnak ő sem nekem. Szóval nem barátság azok alapján amit leirtal. Kettő nem dolsz hátra semmilyen agyon ha férfi barátot tartasz hogy még véletlenül se merüljön fel benne bármilyen gondolat irántad,ha csak nem benned támadtak más jellegü gondolatok a fiú barátod iránt.
2019. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
34%

10#-esnek:

Általában pont a nehéz időszakban mellettünk álló emberbe szeretünk bele a legkönnyebben. Az, hogy te nem szerettél bele, nem jelenti azt, hogy a másik nem szeretett beléd soha. Lehet hogy csak nyápic volt kimondani, hogy beléd szeretetet egykor.

Pont az ilyen barátkozásokból lesznek legtöbbször a félre kúrások.

2019. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!