Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak vs okos nők önbizalmán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak vs okos nők önbizalmának rombolása?

Figyelt kérdés

Nemrég ért véget egy párkapcsolatom, és ilyenkor amikor elmúlik már a rózsaszín köd az ember jobban észreveszi a párja hibáit. Feltűnt most is egy olyan dolog, ami az összes eddigi kapcsolatomban jelen volt, és egyszerűen nem értem. Az átlagnál intelligensebb vagyok, sok dolog érdekel, sok dolognak utána nézek. Elég sok témáról vannak bővebb ismereteim.

Az összes páromnak volt egy ilyen szörnyű idegesítő szokása, hogy igyekezett kijavítani ha mondtam valamiről egy általam ismert információt. De a leglényegtelenebb dolgokban is. Ilyenekre gondolok mondjuk, hogy sétálunk, meglátok egy házat és megjegyzem, hogy hú, ez van vagy 500 négyzetméter. És akkor fél órán keresztül vitatkozik velem, hogy hát az tuti nincs annyi, maximum 450. Mondtam egy számot találomra ami közel lehet a valósághoz és amúgy a mondanivaló szempontjából tök irreleváns. Vagy mondok valamit, amiről tudom, hogy úgy van, de ő mégis képes 1 órát keresgélni a neten csak hogy bebizonyítsa, hogy nincs igazam. A saját szakterületemmel kapcsolatban is, amihez azért egyértelmű, hogy jobban értek.

És néha már komolyan buta libának éreztem magam a párom mellett, pedig tudom magamról, hogy nem vagyok egy buta nő. Egyszerűen nem értem, ez valami ösztönös dolog? Kevesebbnek érzik magukat ha intelligensebb nő van mellettük? Nem értem mert nekem soha nem volt kisebbségi komplexusom ha a párom valamihez jobban értett vagy jobb volt valamiben. Mások is tapasztalnak ilyet vagy én választok rosszul? Férfiak, miért csináljátok ezt, ha csináltok ilyet?

(Félreértések elkerülése végett ha nincs igazam valóban javítson ki. De lényegtelen kis baromságokban vagy olyan dolgokban, amiket tudja, hogy jobban tudok ne akarja már minden áron bizonygatni, hogy nincs igazam.)


2019. jan. 4. 02:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%
Velem is volt/van ilyen, nem csak párkapcsolatban, hanem pl apám is ezt csinálja. Még akkor is, amikor kimondottan ő kérdez engem valamiről, feltétezné az ember, hogy azért, mert úgy gondolja, hogy én tudom a választ. Most ilyen egyszerű, alapvető dolgokról beszélek, pl hogy merre van x hely, mikor indul y busz, még mindig le van-e zárva z utca. Ha tudom a választ, akkor megmondom neki, de ő azért még rákeres google-ban, hogy tényleg úgy van-e, hátha hazudtam vagy hülyeséget mondtam, vagy pedig kapásból kételkedik és megkérdezi, hogy "biztoooooos??"... Ilyenkor tényleg felbaxom magam és az előttem válaszolók biztosan kiröhögnének és egyből egy utolsó fapna lennék, amiért "túl komolyan veszem magam", de én tényleg nem szoktam hülyeségből rávágni pl egy random időpontot, ha megkérdezik tőlem, hogy mikor indul a busz, ha nem tudom, csak mert nem jön ki a számon az, hogy "fogalmam sincs". Hadd vegyem már komolyan magam, ha tudom, hogy nem hülyeségeket beszélek. Kapcsolatban pedig rég rossz, ha a saját párja nem veszi komolyan az embert.
2019. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez személyiség függő és nem nemi jellegű kérdés. Lehet te valamiért az ilyen személyiséget vonzod be sajnos. Az én egyéni véleményem meg az, hogy az ilyet le kell építeni, tök mindegy milyen titulusra pályázik az életedben. Energiavámpírrá változik egy idő után és megrontja az emberi kapcsolatokat, mérgezi az életedet. Nem mindenki ilyen...
2019. jan. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem a kérdés már maga sem teljesen őszinte. Pl. az 500 vs 450 négyzetméterben is érzek némi költői túlzást. A valóságban valószínű 500 vs 250 nm lehetett ami már elég lényeges különbség ahhoz hogy kijavítsa. Az 1 óra keresgélés sem lehetett több 5 percnél. Radásul most ért véget a párkapcsolata és a lelke valószínű igényli hogy kicsit pocskondiázza az exét. Hogy ezzel mit akar magában megerősíteni azt nem tudom de a gyakori jellemzően női közönsége kitűnően meg fogja erősíteni az igazában. Még ha nincs is neki. :D
2019. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

A pasijaid voltak kevésbé értelmesek, mint te. Ezt ők is tudták. És így próbáltak kompenzálni, hogy próbálták veled elhitetni, nem vagy te annyira értelmes, mint hiszed.

Ne azon a szinten keresgélj párt magadnak, muint eddig.

Amúgy egy ilyen kapcsolatnak ahol a férfi így viselkedik, soha nincs jó vége.

2019. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
Minden férfi egóját bántja ha egy nő okosabb vagy okosabbnak akar tűnni, mint a párja.
2019. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Ide nem válaszolgatnak férfiak, normálisak meg pláne nem, csak nőutáló, agyilag beteg nyomorékok. Szóval az ő válaszukat figyelembe se vedd, arra sem érdemesek, hogy az utcán leköpjék őket.


A férfiak saccperkábé 80 %-a nem tudja feldolgozni, hogy egy nő okos. Én nem sok olyannal találkoztam, aki ne úgy viselkedett volna velem, mint a te pasijaid veled. Ha mondtam valamit, akkor a következő reakciókra számíthattam: "Aha!", "Biztos?" Ezután egy gyors rákeresés, hogy igaz-e, vagy szimplán csak elfordultak tőlem és ami a kedvenc, beleszóltak a mondandómba... Ezek a magyar pasik. Ez van beléjük nevelve, ezen nem tudsz változtatni. Aki normális az foglalt. Nem csoda, hogy ennyi nő van, aki házas pasiba szeret bele, a szingli meg nem kell nekik...

Jöhet a lepontozás szűz fiúcskák.

2019. jan. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16-os, orvosnál voltál már?
2019. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#15 hát még a nőkét mennyire bántja, lásd az itt összegyűlteket, pontozókat, akik 100%-ra pontzozzák, ha megerősíti a kérdésre a nekik megferlelő választ. Viszont ha valaki beírja, hogy egy nő csinálja ezt, az gyorsan 0-t kap. :)


Egyébként engem nem bántana. Több nőtől is megkaptam, hogy miért nem akarok domináns lenni velük szemben, miért kezelem egyenrangúként, és így nem tudnak tisztelni, férfiként tekinteni rám, "legyünk inkább barátok"... Így végül is tényleg nem látni más fajta férfiakat :D


De amúgy nem nagyon láttam nőt aki igazán okos lenne, okosKODÓ tök átlag, vagy akár néha hihetetlenül sötét nőket láttam, hallottam. Fájdalmasak.


A papírforma szerint pontozzatok, és jelentsetek is ;)

2019. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

16-os vicces, hogy férfiak nőgyűlöletéről beszélsz, közben süt rólad a férfigyűlölet

Ásd el magad femináci.

2019. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!