Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá, hogy visszaveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá, hogy visszavegyen az arcából? A párom nagyon jól néz ki edzeni jár, izmos és okos is. A nők álma.

Figyelt kérdés
4éve vagyunk együtt a kapcsolatunk elején nem volt ilyen nagyképű sőt ellenkezőleg. 1 éve kezdődött mikor új munkahelyre került. Egyre több nő környékezte meg, egy idő után elkezdett tetszeni neki hogy odavannak érte. Most pedig már odáig fajult a dolog hogy azt hiszi ő a világ közepe. Kerlek segítsetek nem tudom mit csináljak hiába mondom neki csak az a válasz hogy dehát ez az igazság
2018. márc. 10. 15:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
6%
Ha jól veszem ki a szavaidból, van is mire büszkének lennie, de te mégis csökkenteni akarod az önbecsülését. Eddig oké. Már csak arra lennék kiváncsi, hogy irígységből, vagy féltékenységből teszed? :)
2018. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
34%
Nos én úgy vettem észre, hogy nagyon féltékeny vagy arra, hogy a párod ennyi nőnek tetszik. Szerintem mondd azt neki, hogy téged már egy kicsit zavar, hogy hagyja a nőket körülötte. És tapints rá finoman, hogy egy kicsit legyen szerényebb
2018. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem egyáltalán nem akarom csökkenteni az önbecsülését, csak kicsit fárasztó napi 5x azt hallgatni hogy ő bárkit megkaphat. Heti 100x pedig jönnek a nőktől az üzenetek és ő ahelyett hogy leépítené a nőket flörtölget mert neki az jól esik..nekem meg nem
2018. márc. 10. 15:49
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez magától le fog ülepedni.

Tök átlagos ember volt, aki kapott egy önbizalombombát, és most nem tud vele mit kezdeni. Majd hozzászokik, és akkor nem lesz szüksége arra, hogy folyamatosan dicsekedjen.


Akkor is ugyanolyan izmos és okos lesz, meg a nők álma marad, csak nem kell majd fűnek fának bizonygatnia.


22/N

2018. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
41%

Én mindig örültem, ha az exeim büszkék voltak magukra.


Viszont nálam hozzá is tették mindig, hogy "nekem te kellesz" "én téged választottalak" "remélem a gyerekeink az én eszemet és a te szépségedet öröklik" meg ilyenek. Szóval az én értékemmel is tisztában voltak, és mondták is.


Tündökölj kicsit te is, csinosítsd ki magad, menjetek emberek közé együtt, hadd lássa, hogy utánad több férfi fordul, mint utána nő.


Akármelyik szórakozóhely megteszi, de egy sima forgalmas utcai séta is jó lehet.


Új neki az érzés, ne sajnáld tőle, csak emlékeztesd, hogy nem ő az egyedüli érték a kapcsolatban.

2018. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Miért nem mondod meg neki, hogy ez tényleg nagyon zavar. Ha szeret, akkor változtat. Ha nem, akkor meg úgy is mindegy...

Mennyi idősek vagytok?

2018. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki, de azt mondja hogy neki erre szüksége van hogy bálványozzák és szerinte ebbe semmi rossz nincs.

27F 25L

2018. márc. 10. 16:05
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó bunkó pasid van, vágd nyakon.
2018. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A másik probléma ami ezzel együtt jött, hogy egyre többször jár el nélkülem bulizni. Emiatt nem is igazán bízom benne.
2018. márc. 10. 16:13
 10/23 anonim ***** válasza:
2%

Én nem értem, miért kellene rászólni, hogy ne dicsekedjen.. inkább büszkének kellene lenned rá és elégedettnek, hogy ilyen pasi szeret téged. Nem fog megcsalni.


Én éltem át hasonlót nőként, szerettem tetszeni másoknak. Leginkább azért, mert a páromtól kevés bókot kaptam, korábban megszinte semmit. Jó volt tündökölni a figyelemben, a mai napig élvezem, csak már kevesebbet van rá igényem. Sosem csaltam meg a párom ezért. Amikor őket rajongtak körül, sosem zavart.


Nézz magadba, miért is bánt ez téged?


Féltékeny vagy? Nem bízol benne? Úgy érzed kevesebbet érsz nála? Zavar, hogy neked nincs ekkora sikered? Úgy érzed kevésbé értékel? Azt hiszed meg fog csalni?


Találd meg a választ, és meglesz a megoldás.

2018. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!