Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják arra a nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják arra a nőre hogy femina, aki nem türi hogy megüssék? Többi lent.

Figyelt kérdés
Alap h nem ütöm meg akit szeetet tisztelek,mit kéne tenni, tűrni megvárni mig meg is rugdos,mert megteheti? Vagy megkéne köszönni,kérni h erőszakoljon is meg? Apám hozzám vágta h femina vagyok,mert kidobtam a pasit aki kezelt emelt rám,csak azért mert megkértem h legalább tiszteljen meg azzal h nem csal meg hanem szakit egyenesen. Erre kaptam a pofont,h fogjam be,otthonra jo leszek,de ő férfi.. Hát kitettem az albérletől tesom segitségével,amit én fizetek ő csak beköltözött rám, apám erre lefemimázott és voltak obcén szavak,nem irnám ide le,trágár, a tesom meg nővédő csicskának nevezte,Anyát is ütötte,kiskorunkban minket is, de tesóm anyát magához költözette mikor lelépett és lett jo munkája lakása.. Normális az ilyen szülő? :( Sirni tudnék,h egy apa a lánya bántalmazását pártolja..
2019. jan. 4. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mjért tartod a kapcsolatot az apáddal? Mergező szülő,tönkretesz téged. Engem sosem feminázott le egy férfi sem, igaz, sosem jöttem össze olyannal, aki megütött volna.
2019. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Undorito az apad. Az enyem is ilyen kegyetlen,noket lenezo volt. Vert is rendszeresen gyerekkoromban.

Igy most full kemeny kuzdosport edzesekre jarok 10 eve ,h reflexbol ussek arra,aki tamad.


En is kirugtam volna a pasid azonnal.


Menj el latleletet vetetni orvossal es jelentsd fel a rendorsegen.

N

2019. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Fú nagyon gáz apád van, sürgősen távolítsd el az életedből!


30N

2019. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Semmiképp se vedd magadra, és gyanús, hogy apád egy szavát se szabad komolyan venned. Nagyon jól döntöttél, hogy kiraktad azt a mocskot.

Apádat próbbáld leépíteni az életedből, én is így tettem az enyémmel, mázsás tehertől szabadultam meg.

2019. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Engem életemben, párkapcsolatban már kétszer ütött meg nő. Én nőt még soha.


30/F

2019. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem mentem fel a tette alól. (Ezer inkább vagyok feminista...)

De apád azért mondja ezt, mert ha elismeri, hogy nőt megütni bűn, szégyen, és jogosan dobtad ki, azzal elismeri, hogy ő is egy sz.ar alak, akit ki kéne dobni, és fel kéne jelenteni.

Ne vedd figyelembe ilyen alak véleményét.

Tényleg jobban jársz, ha a kapcsolatot se tartod vele.

2019. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért állsz egyáltalán szóba apáddal, ha egy ilyen undorító szemétláda? Attól még, hogy rokon, nem kell vele kivételezned. Ha a pasidat kivágtad az életedből amikor megütött (nagyon helyesen!), apáddal pont ugyanezt kéne tenned.
2019. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kukázd a suttyó apád az életedből.
2019. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vákólaszokat,igazatok van,mindenkinek ment a zöld kéz.
2019. jan. 5. 01:07
 10/13 A kérdező kommentje:
Válaszokat***
2019. jan. 5. 02:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!