Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt, hogy két kedvesetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy két kedvesetek volt egyszerre?

Figyelt kérdés
Volt már veletek olyan, amikor egyszerre két "párotok" volt? Teszem azt, a régivel még nem szakítottatok, de egy másikkal közben már hetek vagy hónapok óta együtt voltatok? 34/F

2019. jan. 4. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Még soha :( ez nagyon csúnya dolog. Ha nőként ilyet tennék, nagyon megszólnának érte...

Ráadásul mind a kettejüket becsapod, sőt, ez neked sem tesz jót szerintem. Saját magadnak is hazudsz. Ha pedig kiderül, lehet, hogy mind a kettőt elveszíted :(


23/L

2019. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Hallottam ilyenről.

Egyiket sajnálta otthagyni, másiknak meg nem merte elmondani.

De van aki mindkettőt bolondítha s nem csak férfiak, szerintem elítélendő s undorító dolog.

De ez az én véleményem.

2019. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Tudok ilyenről. Ott úgy volt, hogy hárman volt "a kapcsolatban", egy "gizda" csávó meg két biszex csaj. Bizarr.


Lehet azóta elhúztak valami iszlám országba legalizálni.


Bár nem, mert masszív füves mindhárom.

2019. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

1 évig voltam exemmel.Nem éltünk együtt de rengeteget találkoztunk.Mint kiderült,12 éve már van párja,de vele sem élt együtt már,viszont még együtt voltak.Mikor kiderült,természetesen kidobtam.Okosan csinálta.Az egész élete egy hazugság.És én ebből semmit nem vettem észre.Úgy derült ki,hogy egyik éjjel nem vitte magával a telefonját a wcre és csörgött.Felvettem mert egy általam is ismert haverja neve volt a kijelzőn.

Mikor elmondtam,hogy szia xy vagyok és ő most a mosdóban van,szólok neki hívjon vissza...nagy csönd.

-Te ki vagy? kérdezte.Majd letettem.

Mikor végzett,kérdezte kivel beszéltem.Mondtam a pasi nevét. Hát ott az arcára minden rávolt írva.

Letettem,megcsörgettem a számomról őt,és én is pasiként voltam beírva.

Nem tudta megmagyarázni..később tudtam meg mástól,hogy mi a helyzet.

Szóval ha valakinek 2 párja van,előbb utóbb úgyis bukta lesz.

2019. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Igen, volt egy ahol laktam és volt egy ahol dolgoztam.
2019. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt ilyen, borzasztó gerinctelen dolognak tartom.
2019. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

3 hétig jártam egy sráccal, ebből 2 hétig közben egy másikkal is.

Közben rájöttem, ez nem nekem való.

2019. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Én még nem csináltam ilyet, de velem csinálták. Talán hasonló görénynek kéne lennem, lehet, hogy több megbecsülést kapnék.
2019. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

Nem rég voltam ilyen helyzetben...nem tartott sokáig.

Az előző már nem működött és a körülmények nem voltak olyanok hogy csak úgy ott hagyjam.

Végén őszintén elmondtam mi van.

Az "ujj" párom tudott a kapcsolatomról. Neki is volt egy házassága...ők már való félben voltak.

N26

2019. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Volt, egyszer kb 5 napig, mert olyan hirtelen lettem szerelmes, hogy nem volt időm kidobni előtte az előzőt. A másik esetben 5 honapig volt kettő egyszerre. Féltem elveszíteni az előzőt, pedig nem voltam boldog vele, a következőt sem akartam elengedni. Pokoli időszak volt, de nem derült ki. Most már házasok vagyunk. 27/N
2019. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!