Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi "ivós estét" tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi "ivós estét" tudtok tolerálni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Két héten belül már a 3. ilyen alkalom lesz ma... Egyre jobban utálja a munkahelyét, egyre több benne a feszültség, de én úgy érzem, ennyi ivást nem tudok elviselni. És most nem 1-2 sörről beszélünk, hanem mondjuk 8-10-ről, illetve az egyik alkalommal rengeteg (kb 7-8) töményről+másról is.
2019. jan. 6. 16:17
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
70%

3 havonta egyszer belefér nálam.

Utálja a munkahelyét.. és keres másikat egyáltalán? Mert ha nem, akkor ott nem a munkahely a baj.

2019. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Nem, mert pénzt meg elég sokat kap érte...
2019. jan. 6. 17:13
 23/33 anonim ***** válasza:

Én exem is ilyen volt. Heti 3-4-szer is a kocsmában ült, bár nem sokszor volt úgy részeg, de mindig bűzlött a kocsmaszagtól, mikor hazajött. Én egyáltalán nem iszom alkoholt, ezért is volt nehéz elviselni. 4 évig voltunk együtt és lassan már elhittem, hogy ez a normális. Aztán megismertem a mostani páromat, aki talán 3-szor iszik egy évben, abból egyik a karácsonyi buli. Nem jár el sehova, én vagyok neki fontos.

Hidd el, aki ilyen, az megváltozni nem fog. Ha téged ez zavar, szakíts vele. Ez azért elég nyomós ok, vagy így akarod leélni az életed?

2019. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
A másik meg az, a hasonszőrűekkel barátkozik. Értelmes embernek van értelmes elfoglaltsága, mit gondolsz kikkel veszi körül magát a kocsmában?
2019. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
46%
Magyarországon 800 ezer ember alkesz. Ebből talán 10-et veszünk észre, a többi csak szépen tönkreteszi magát és a családot, de mivel nincs erőszak,nincs probléma.
2019. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Nullát.

Ehhez képest csendes alkoholistákkal éltem együtt többször is.Otthon kortyolgatott alkohol, amitől csak jól alszanak. A szag és a megfáradt szemek látványa jut ebből nekem. Jó nagy hülye vagyok.

Közös szobában tartózkodás kizárt.

2019. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Jó kedvből, ünneplésből, barátokkal való találkozás miatt bármennyit. De ha gyógyszerként iszik azt soha semmilyen körülmények között nem fogom tolerálni. Ha ennyire rossz a melója, akkor váltson, ne pedig igyon.
2019. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 peca1000 ***** válasza:
30%

Antialkoholisták vagyunk az asszonnyal :)


Az előtte lévő nőim sem ittak, mikor velem jártak.


Nem tűrnék el ilyen beba....szós napot egyet sem.


Ha ilyen lenne, ki is vágnám.

2019. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Nalam kizaro ok az iszogatos csaj. Magamhoz merem, en is evente haromszor ha iszom.


A te esetedben en fognam magam es eljonnek...alkoholista a parod

2019. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
41%

Érdekes kérdés. Én saját 30 körüli férfi szemszögből tudom csak megközelíteni. Nem vagyok nagy ivós, de szerintem azért olyan esték kellenek, amikor kicsit kikapcsol az ember.


Úgy képzelném ezt el, hogy kb. hetente egyszer azért találkozzon egy férfi/nő a barátaival, haverjaival nyugodtan. Ha most ez úgy megy, hogy szolidan megisznak 3-4 sört /vagy italt, akkor szerintem nem kellene, hogy probléma legyen. Heti többször nem!


1-2 havonta meg belefér valami buli, bál, fesztivál stb. szerintem, ahol kicsit esetleg több is lecsúszik.


Ez amit te írsz, már sok szerintem.

2019. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!