Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi "ivós estét" tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi "ivós estét" tudtok tolerálni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Két héten belül már a 3. ilyen alkalom lesz ma... Egyre jobban utálja a munkahelyét, egyre több benne a feszültség, de én úgy érzem, ennyi ivást nem tudok elviselni. És most nem 1-2 sörről beszélünk, hanem mondjuk 8-10-ről, illetve az egyik alkalommal rengeteg (kb 7-8) töményről+másról is.
2019. jan. 6. 16:17
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
55%
Viszont, amit itt többen írnak, hogy nem jár el soha egy férfi a barátaival sem, na, az sem normális! Azért ne ez legyen már az alapelvárás, hogy ne igyon, meg ne is járjon el sehová soha! :D Lehet, hogy még most nem, de előbb-utóbb szerintem ez megbosszulja magát.
2019. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Ez nem alapelvárás, hanem magától nem megy, ő ilyen. Tőlem mehetne, de nem egy nagy társasági ember, de mivel én is kb. ilyen vagyok, ezért jól megértjük egymást, szeretünk ketten együtt lenni. Rendszeresen járunk társaságba sportolni, szóval azért nem vagyunk befordulva. Nekünk ez elég. Nem hiányzik az ivászat.
2019. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Jól van, értem. Örülök, hogy vannak ilyen párok is. Azért érdemes átgondolni, hogy nem csak azért van így, mert nem mer, mert nem szeretne balhézni, és nagyon meg akar felelni, és tudat alatt korlátozod, vagy tényleg ilyen típus.
2019. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!