Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megértetni bármit is egy olyan emberrel, akit az érzései vezetnek?

Figyelt kérdés
Az érveket nem hallja meg, azt hogy mit miért csinál nem tudja, csak csinálja. Nem tud igazán okokat mondani, csak az érzelmek mindig. Hogyan lehet kezelni egy ilyen embert? Főleg, hogy depressziós is, és nem akar segítséget kérni. Az illető 23 éves nő.
2019. jan. 7. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mit csinál? Ez sokban függ ettől.
2019. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Sehogy, amigy nem jön rá saját maga és kezd el reálisan IS gondolkodni.
2019. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Folyamatosan jeges, mert megsértettem valamivel, amit nem szántam annak. Panaszkodik arra, hogy nem beszélgetünk, mással meg milyen jól elvagyok. Mással sem beszélgetek többet vagy új dolgokról. Azt mondja, hogy ő nem tud megnyílni nekem, meg, hogy én sem mondok neki semmit, holott minden gondolatom megosztom vele, maximum akkor nem mondok semmit, ha nincs semmi új ép, a napi történéseket meg nyilván megbeszéljük.
2019. jan. 7. 15:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen, segítséget kér. Ha nem kér, akkor nem tudsz segíteni rajta, és megrekedtek ezen a szinten.
2019. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom nem elegéti ki az üritőkehely szerep de férfiak melett max ez jut a nőnek főleg ha magyar a pasi..
2019. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Ezt inkább passzold annak, akinek nincs jobb dolga kérdező.

32/f

2019. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ezek a problémák tipikusan olyan dolgok, amikhez 0, hangsúlyozom 0!! logikus gondolkodás kell. Miért akarsz logikai alapokra helyezni egy olyan dolgot, ami kicsit sem az? Ezek érzelmek. Egy kapcsolatról nem logikusan kell gondolkozni. Ő ezeket érzi, és teljesen jogosan. Nem lehet érveléssel, logikai problémaként megoldani egy ilyen érzelmi helyzetet. Ez így van rendjén. Sajnos szerintem ebben a helyzetben a te gondolkodásoddal van a baj. Nagyon nagyon kevés az az érzelem amit beleraksz a kapcsolatba. Egyszerűen ha te ennyire nem vagy érzelmes, ennyire nem nyílsz meg neki akkor egyáltalán nem illetek össze. Keress akkor egy másik lányt, aki szintén nem akar kötődni meg érzelmeket belevinni a dologba.
2019. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Üzenem az utolsónak, hogy pont a hölgy hideg, jeges, és ő mutatja ki alig az érzelmeit, sőt mellé még depressziós is, amit nem a kapcsolat okoz.
2019. jan. 7. 16:32
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne azzal kezdj, hogy egyből lerohanod az érveiddel, hanem azzal, hogy közlöd vele, hogy most jól kibeszélheti azt, ami a szívét nyomja, aztán akármennyire sz*rul eső dolgokat is mond, megszakítás nélkül végighallgatod. Utána szépen félrevonulsz, és ameddig tudod, emésztgeted, amit mond, és ennek fényében próbálod meg eldönteni, hogy hol van a kettőtök igényei között a félúton találkozás, és azt célzod meg, amikor legközelebb kapcsolatba lépsz vele. Ez a megoldás mennyire tetszik, kérdező?
2019. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha férfi lennék, elmondanám neki, hogy fontos nekem, aztán ha folytatja a gyerekes hisztit, hagynám a francba.
2019. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!