Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelent nektek valamit, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent nektek valamit, ha a férfi nem hajlandó venni virágot nektek?

Figyelt kérdés

Párommal nem olyan rég vagyunk együtt, de ismerem már kismaki korom óta.

Ő maga nagyon romantikus.. egyszer még, pár éve, úgy alakult, hogy barátnője volt, a bizonyos első komoly szerelme. Mit ne mondjak a lány úgy játszott vele, ahogy illik.. én meg egyszer elkísértem az ominózus leánynak venni egy hatalmas csokor rózsát (akkor barátok voltunk). Nos ez nagyon megmaradt bennem.

A sors érdekes fintora hogy összehozott bennünket.. Eljött az első találkozó. Semmit se kaptam, de én vittem neki ajándékot. Ekkor beugrott, hogy a másik lánynak mit vett.. akkor anno.. Csak kedveskeni akart neki szimplán! Semmi jeles alkalom nem volt!


Most, hogy összejöttünk, nekem még ennyit se tesz meg:( A lány előttem volt, lehet, fáj neki az, ami szörnyűségeket kapott.

Én nem hibáztatom, csak ez k...rva szarul esik..


Én reagálnám túl?

Nincsenek nagy igényeim, de tudja, hogy jól esne ez nekem.. pénze lenne rá, és amikor szóba is hozom, csak annyit kapok, hogy “tudom ám, hogy direkt célozgatsz, hogy kapj”

Na ez esett a legrosszabbul


Én 21/N ő 24/F



2019. jan. 7. 16:00
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Kedves #6, #8, #9!


Köszönöm a kommenteteket.

A mondandótok lényegében egy; a materiális dolgokra nem szabadna koncentrálnom, ami valljuk be, hisztinek tűnhet, amiben egyet is értek. Maximálisan! Az embernek persze, hogy nem lenne kedve, ha állandóan szóvát teszik, ajándékot venni, mert nincs meg az a hatás. Persze, hogy mindenki máshogy bánik a következő párjával, semelyikőnk sem egyforma. Ezek az érvelések helytállók teljes mértékben, de kissé vitatkoznék, ha megengeditek!


Mindenkinek mást jelent az örömforrás, nekem személy szerint ezt. És belekalkulálva, hogy nagyon rég ismerjük egymást, kicsit bonyolít a helyzetünkön. Azt szeretném csak mondani ezzel, hogy mivel tudja ezt, és neki/nekem is volt zavaros kapcsolatom, nem érzem Részéről fernek, hogy tudja azt, nekem mit jelent egy ilyen kis dolog, de mégse teszi meg. Pedig ahogy korábban le is írtam, a lehetőségek adottak, szimplán az akarst kell.

Na már most, én mindent megteszek, félretéve a múltat, és Vele megpróbálok úgy bánni, hogy a legjobbat kapja, amit visszafelé nem érzek olyan szinten.

Lehet ezt hisztinek hívni, de hiába, ha egyszer rosszul esik az embernek.. :)


Kitérve a másfajta törődésre: szavakkal és cselekedetekkel sem igen törődik. Kiegészítve ezzel talán másabb fényt kap az egész.

2019. jan. 7. 16:34
 12/26 anonim ***** válasza:
75%
Hát, ez a 21/N max. 21/kislány.
2019. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Kedves #7!

Köszönöm a kedves szavakat:)


További kommenteket/tapasztalatokat is nagyon szívesen várok!

2019. jan. 7. 16:35
 14/26 A kérdező kommentje:

#12

Nem mindannyian látjuk egyformán a világot:)

Lehet, hogy most a korom miatt ki lehet figurázni, de nem egy nő van, tőlem akár jóval idősebbek is, akiknek csak egy szál virág elég, és már akkora öröm öntené el a szívét, mint még talán soha.

Anyukám sosem kapott virágot, pedig ő most 51. Máig mondja, mennyire jól esne neki, és van, hogy sír, mert Ő tényleg semmit sem kapott respektálás jeléül egyik párjától sem. Nem tette soha szóvá, de van, aki igényli a figyelmességet, és van, aki észreveszi, hogy másnak meg efélék vannak.

Akkor Ő is kislány lenne?! :) Kérdem én

2019. jan. 7. 16:40
 15/26 anonim ***** válasza:
70%

Magyar férfiaktol mit vártok de most őszintén,

főzz moss tedd szét erre kell nekik egy fix meg 3 4 kell melllékes szexre.. Ébresztő.. Nekem se vettek ezek semmit,egy ölelést se kaptam,na a férjem külföldi virág szeretet törődést alap..

40N

2019. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Barátom legutóbb vett cserepes virágot kiderült, hogy mérgező a macskának. :D Mondjuk én nem vagyok virágos, valahogy nem érdekel.


Engem inkább az aggasztana, hogy még nem felejtette el a csajt, és nem a virágokból kiindulva. Az ilyen szívet összetörő kegyetlen nőket nehezen felejtik el.

2019. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%
Igen, drága édesanyád is pontosan egy kislány mentális szintjén van. Ha csak olyan férfiakkal állt össze, akiktől lópikulát nem kapoott vissza akkor azért. Ha meg a többszáz dolog felett elsiklott amivel kifejezték a szeretetüket, és csak a tetves virágcsokorért sír a szája akkor meg azért. Sajnos az érzelmi érettség és intelligencia nem életkor kérdése.
2019. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, ő volt az első szerelme, szóval gondolom "tapasztalatlanabb" volt e téren. Valószínűleg a rózsacsokorral való "hódítás" ötletét a romantikus filmekből vehette. Sőt attól még, hogy egyszer elkísérted őt venni egyet, miből gondolod, hogy ez rendszeres volt?


Másrészről azt mondod, hogy hiányolsz tőle egyéb jellegű törődést is. Ha a virágcsokrot megkapnád, az kárpótolná azt, hogy szavakkal és tettekkel sem igazán mutatja ki a "dolgokat"?

2019. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
63%
Engem inkább az zavarna, hogy rajtam veri le az előző nő szemétségét.
2019. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 évig életem párkapcsolatban úgy, hogy sose vett nekem virágot és egy kezemen meg tudom számolni hányszor jött ő hozzám.

Mert az exének rendszeresen vett és nem értékelte. Mert az exéhez minden héten lement Kecskemétre pénteken és hétfő hajnalban jött haza, ő megfogadta, hogy soha többet nem ingázik egy nő miatt (mi egyébként 1 órányira laktunk egymástól ajtótól ajtóig). Ja, közös fénykép sincs, mert az exe állandóan közös fotókat gyártott és kirakta facera, és őt ez kényelmetlenül érintette.

Vártam és vártam, hátha megérti, hogy nem az exe vagyok, nem követelőztem, semmi. Néha szóba hoztam, hogy most átjöhetne ő, mert műtötték a kutyámat és én nem mozdulok mellőle, de akkor inkább nem is találkoztunk.

A szakításban nem csak ez játszott szerepet, de azért nyomott a latba rendesen, hogy még mindig az exén rágódott évekkel később is.

2019. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!