Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelent nektek valamit, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent nektek valamit, ha a férfi nem hajlandó venni virágot nektek?

Figyelt kérdés

Párommal nem olyan rég vagyunk együtt, de ismerem már kismaki korom óta.

Ő maga nagyon romantikus.. egyszer még, pár éve, úgy alakult, hogy barátnője volt, a bizonyos első komoly szerelme. Mit ne mondjak a lány úgy játszott vele, ahogy illik.. én meg egyszer elkísértem az ominózus leánynak venni egy hatalmas csokor rózsát (akkor barátok voltunk). Nos ez nagyon megmaradt bennem.

A sors érdekes fintora hogy összehozott bennünket.. Eljött az első találkozó. Semmit se kaptam, de én vittem neki ajándékot. Ekkor beugrott, hogy a másik lánynak mit vett.. akkor anno.. Csak kedveskeni akart neki szimplán! Semmi jeles alkalom nem volt!


Most, hogy összejöttünk, nekem még ennyit se tesz meg:( A lány előttem volt, lehet, fáj neki az, ami szörnyűségeket kapott.

Én nem hibáztatom, csak ez k...rva szarul esik..


Én reagálnám túl?

Nincsenek nagy igényeim, de tudja, hogy jól esne ez nekem.. pénze lenne rá, és amikor szóba is hozom, csak annyit kapok, hogy “tudom ám, hogy direkt célozgatsz, hogy kapj”

Na ez esett a legrosszabbul


Én 21/N ő 24/F



2019. jan. 7. 16:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Gondolom, egy életre megtanulta, hogy nem éri meg jól bánni a nőkkel. Ilyen kedvességgel csak azt éred el, hogy lenézzenek. Sajnos ez az igazság.
2019. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Legyél okos és ne fújd fel a dolgot. Elhiszem, hogy rosszul esik, de szerintem inkább azt nézd, más dolgokban is ennyire semmibe veszi-e a kéréseidet.

Pl. amikor beteg vagy, számíthatsz rá? Ágyba vinné a reggelit, a gyógyszert, a zsebkendőt? Simogatja a hasad, amikor görcsölsz? Meg tud vigasztalni, amikor sírsz? Fontos vagy neki, szeretget téged, meghallgat ha el akarsz valamit mondani? Őszinte hozzád? Szeret veled lenni? Kimutatja, hogy fontos vagy neki, hogy szerelmes beléd?

Mert ha ez mind megvan, engedd el ezt a virág témát. Egyszerűen csak annyi lehet benne, hogy az exére emlékeztetné egy csokor, és kellemetlen lenne neki, hogy téged is ugyanúgy "kényeztet", mint anno őt.

Ha viszont minden másban lesz.r téged, meg amit szépen kérsz tőle, inkább őt engedd el, meg az egész kapcsolatot...

2019. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Elolvastam még egyszer amiket írtál, és megvan a lényeg: "Kitérve a másfajta törődésre: szavakkal és cselekedetekkel sem igen törődik. Kiegészítve ezzel talán másabb fényt kap az egész."

Igen, így más fényt kap. A #3 tényleg elég alpári megfogalmazásban tálalta a gondolatait, de igaza van, mert te ebben a kapcsolatban csak egy szamár vagy, aki nem érdemel annyi szeretetet, törődést, figyelmességet, mint előtte a ló.

2019. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Ha meg a többszáz dolog felett elsiklott amivel kifejezték a szeretetüket, és csak a tetves virágcsokorért sír a szája akkor meg azért. Sajnos az érzelmi érettség és intelligencia nem életkor kérdése."


Pontosan!

2019. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én elég régóta vagyok együtt a barátommal(3 éve) Az elején nem kaptam tőle virágot soha, nem is volt szerelmes (így visszagondolva). Aztán teltek a hónapok, idő kellett neki míg totál belém zúgott. Onnantól aztán az egy szál rózsától kezdve a nagy csokrokig mindent kaptam. Várj egy kicsit, nem megy ez 1ről 2re.
2019. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

szerintem jogosan esik rosszul, pláne, hogy sem a cselekedetein, sem a szavain nem látszik eléggé, hogy szeret.

akkor valószínűleg sajnos így is van.

nem tudom, mióta vagytok együtt, de túl sok időt ne fecsérelj el olyanra, aki nem tisztel/szeret.

2019. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!