Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy buktassam le? Érzem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy buktassam le? Érzem hogy van valami de nem tudom bízonyítani!

Figyelt kérdés
A párom 40 éves és szerintem rá van kattanva a kis 20 éves 43 kilós szomszéd lányra!De az is rá csak mivel észrevettem még régebben hogy Ő se úgy néz a páromra mint kéne befenyítettem egy kicsit hogy tudja mi lenne a következménye még egy alkalomnak is nemhogy egy kapcsolatnak !2 gyerekünk van és ilyen közös udvarba lakunk és a gyerekek imádják a kiscsajt mert állandóan játszik velük meg vesz nekik mindig valamit ha megy a közértbe vagy valami!Na mindegy a lényeg hogy bejött a jo idő a kiscsaj kidobja a melleit 2 kiló vakolat meg minden és a párom hesszelgeti meg sokszor észre se veszi hogy észreveszem hogy bámulja!Engem meg ledagadtoz rendszeresen!Már a sexhez sincs kedvem mert az jár a fejembe hogy lehet hogy a kis szomszédcsajra gondol közbe!Nem vagyok kövér csak húsos de mindenki azt mondja hogy csinos vagyok az arcomat meg tényleg mindenki dicséri!Nem tudom mi lehet!Ja én 30 vagyok!De a leggyanusabb az hogy mindkettő dolgozik és ha a párom 5 helyett 3-kor jön haza érdekes módón a kisasszony is rá 10 percre megérkezik!(ő neki is 5-re kéne hazaérnie)És ez nem egyszer fordult elő!És a legérdekesebb hogy egymáshoz se szólnak!Legalábbis amikor beszélgetek a kiscsajjal tök normális meg minden de ha a párom is kijön az udvarra vagy valamit csinál kint a kiscsaj 100 %-os fordulatot vesz elkezd bambulni rágja a körmét látni rajta hogy zavarba van!Sejtem hogy van valami de egyszerüen nem tudom rájuk kiabálni mert a párom is mindig törli a hivsinfókat meg az üzeneteket mire haza ér a melóból!Ti mit csinálnátok?És nem kérek oltásokat!Normális válaszokat várok!
2010. jún. 29. 07:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ez a kidobás dolog nem olyan egyszerű 2 gyereknél...
2010. jún. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Tudod ez nehéz dió 10 év és 2 gyerek után!És szeretem nagyon ez a baj!Nem tudom hogy élném meg ha beigazolódna a sejtésem!
2010. jún. 29. 07:30
 3/27 anonim ***** válasza:
Pedig a leírtak alapján nagyon úgy tűnik, hogy igazad van. :(
2010. jún. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Azt mondod?:S:(:(:(
2010. jún. 29. 07:45
 5/27 A kérdező kommentje:
És milyen praktikát vagy fortélyt tudnék bevetni hogy megtudjam hogy szeret e engem még vagy csak cselédnek vagyok jó?Tegyem féltékennyé?Járjak el itthonról?Viselkedjek úgy mintha lenne valakim?Már tényleg nem tudom mit csináljak!:(
2010. jún. 29. 07:48
 6/27 anonim ***** válasza:

Sanszos egyébként hogy van köztük valami sajnos.

Igen, pl. járj el otthonról. Hidd el, zavarni fogja ha elmész és nem tud róla hogy hova mész. Általában akik megcsalják a párjukat úgy gondolják hogy ez már a másik irányba lehetetlen és sosem történhet meg, tehát azt gondolják hogy ők megcsalhatják a másikat de te őt nem csalhatod meg. Szerintem bővel elég ha eljársz 1-2-szer otthonról, abból már úgyis le tudod szűrni hogy mennyire érdekled még.

2010. jún. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Sejtem én is hogy így van és a legperverzebb dolog az hogy azt kivánom legyen köztük valami hogy vállalják be ha szeretik egymást vagy valami mert 100-szor rosszabb kétségek között élni nap mint nap mintha tudnám a biztosat!A páromnak ha ő kell így jártam!Én nekem van fontosabb dolgom is(gyerekek)Ha majd a kiscsaj dobja vagy dobná egy idő után mert talál egy magához illőt akkor meg majd a párom koppan és elgondolkodik hogy meg-e érte neki a friss pipi hús!
2010. jún. 29. 08:12
 8/27 anonim ***** válasza:

Próbáld meg hitelesen beadni, h szeretnél egy 3.-at. Aztán próbáld felvezetni a kis szomszéd bulát.:D

De ne "erőszakold" a 3.-at, csak dobd fel mint ötlet. Abból kiderül.:)

Bár, én is férfi vagyok, és elég övön aluli dolognak tartom, mert lehet, h én nem akarnék a szomszédtól semmit, de ha a párom felhozná, valószínüleg belemennék. Szval, elég vitatható az eredmény. A reakciókból, viszont leszűrhető.

2010. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ez nehéz lenne mert a második is gyógyszer mellett fogant:D És megbeszéltük hogy nem lesz több:)
2010. jún. 29. 08:17
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem 3. babát, hanem 3. személyt.:)
2010. jún. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!