Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy buktassam le? Érzem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy buktassam le? Érzem hogy van valami de nem tudom bízonyítani!

Figyelt kérdés
A párom 40 éves és szerintem rá van kattanva a kis 20 éves 43 kilós szomszéd lányra!De az is rá csak mivel észrevettem még régebben hogy Ő se úgy néz a páromra mint kéne befenyítettem egy kicsit hogy tudja mi lenne a következménye még egy alkalomnak is nemhogy egy kapcsolatnak !2 gyerekünk van és ilyen közös udvarba lakunk és a gyerekek imádják a kiscsajt mert állandóan játszik velük meg vesz nekik mindig valamit ha megy a közértbe vagy valami!Na mindegy a lényeg hogy bejött a jo idő a kiscsaj kidobja a melleit 2 kiló vakolat meg minden és a párom hesszelgeti meg sokszor észre se veszi hogy észreveszem hogy bámulja!Engem meg ledagadtoz rendszeresen!Már a sexhez sincs kedvem mert az jár a fejembe hogy lehet hogy a kis szomszédcsajra gondol közbe!Nem vagyok kövér csak húsos de mindenki azt mondja hogy csinos vagyok az arcomat meg tényleg mindenki dicséri!Nem tudom mi lehet!Ja én 30 vagyok!De a leggyanusabb az hogy mindkettő dolgozik és ha a párom 5 helyett 3-kor jön haza érdekes módón a kisasszony is rá 10 percre megérkezik!(ő neki is 5-re kéne hazaérnie)És ez nem egyszer fordult elő!És a legérdekesebb hogy egymáshoz se szólnak!Legalábbis amikor beszélgetek a kiscsajjal tök normális meg minden de ha a párom is kijön az udvarra vagy valamit csinál kint a kiscsaj 100 %-os fordulatot vesz elkezd bambulni rágja a körmét látni rajta hogy zavarba van!Sejtem hogy van valami de egyszerüen nem tudom rájuk kiabálni mert a párom is mindig törli a hivsinfókat meg az üzeneteket mire haza ér a melóból!Ti mit csinálnátok?És nem kérek oltásokat!Normális válaszokat várok!
2010. jún. 29. 07:11
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ja vágom:D:D:DHú ez nem lenne kicsit durva 2 gyerek után?És mit csináljak ha belemennének!Úristen rossz belegondolni hogy felhozom a páromnak és utána nyaggatna hogy na mikor???Utána meg még jobban lovon érezné magát hogy hagynám hogy ott dugja mellettem a kiscsajt!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nem jó ötlet!
2010. jún. 29. 08:39
 12/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb, ha őszintén rákérdezel a párodra, hogy mi a szitu!
2010. jún. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Tagad mindent!!!Azt mondta nem kéne neki mert csúnya meg ilyenek!De érdekes módon mégis bámulja!!!Főleg azt a csontos seggét!Olyan az a lány mint egy 14 éves!A személyilyét állandóan elkérik amikor cigit vesz!
2010. jún. 29. 08:49
 14/27 anonim ***** válasza:
A legtutibbat én csináltam! Nem vagyok mentalista, de pokoli módon olvasok az emberi reakciókból. Pókerezni is csak emiatt kezdtem el. Na már most amikor a párom gyanússá vált egy cimborámmal, akkor elhívtam a cimbim pizzázni. A párom nem tudott erről. Amikor megérkeztünk a srác még nem volt ott és a páromat a boxban magammal szemben ültettem le a box takarásában. A srác megjött. Egy kicsit ridegebb voltam vele és leültettem a csajom mellé. Beszélni kezdtem a megcsalásról meg ilyenek aztán megkérdeztem, hogy miért nem köszönnek már puszival egymásnak? Ment a hebegés-habogás. Most hosszú lenne részletezni, de 20 perc után már bevallották. Sok apró jel volt. Ahogy egymásra néznek, ahogy egymáshoz szólnak stb. Üljetek le hármasban beszélgetni és figyelj...
2010. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Hú kedves utólsó ez jó ötlet!Eltudom játszani!DE több probléma is van itt!Méghozzá az egyik legfontosabb amit a kérdésben is írtam hogy be lett a kiscsaj fenyítve és fél tőlem!A párom meg ha főleg csak mondjuk sexuálisan vonzódik hozzá még jobban tagadná hiszen nem akarna minket sztem elveszíteni mert nagyon jó pont a javára hogy kitünő apa él hal a gyerekeiért!És tudja ha kiderülne akkor külön mennénk még ha talán bele is rokkanék!A kiscsajt ma bekostolom valószinüleg!Megmondom neki hogy apárom bevallott mindent kár tagadniKiváncsi leszek!!! Majd megírom!
2010. jún. 29. 09:13
 16/27 anonim ***** válasza:
én két dolgot csinálnék a helyedben. az egyik az, hogy sokat járnék el otthonról a barátnőimmel. strandra, moziba, vásárolgatni és elmesélném, hogy volt, aki odament hozzád, miközben kávéztál a barátnőiddel és leszólított, majd megakart hívni valamire. próbáld meg féltékennyé tenni. a másik, hogy menjetek el nyaralni pár napra akár gyerekekkel akár csak ketten és figyeld meg, hogy ott sms-ik e valakivel, vannak e titokzatos telefonbeszélgetései, stb. akár nézd meg a hívásrészletezését is. meg ha megcsal, azt bármi módon de ki kell deríteni. vagy hívd fel, mikor tudod, hogy hazaér előtte fél órával valamiért és hallgasd meg, hogy a munkahelyén van e, vagy észreveszel e valamit. én így próbálnám meg kideríteni. vagy esetleg egy durvább dolog: ha a gyerekeket elviszed valahova és tudod, hogy otthon van a csaj egyedül és a férjed is, akkor találj ki valamit hogy elmész több órára otthonról a gyerekkel és közben lesd ki őket. tudom,hogy ez már durvább, de ha igaz, hogy megcsal, akkor én tutira mindent bevetnék!!!! 28/L
2010. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Egy hónapja kb volt egy eset!Itt a gyakori kérdésen volt egy srác aki feltett egy kérdést és én válaszoltam neki!Ő írt nekem egy privát üzenetet a freemailemre!De semmi olyan nem volt!Neki is a barátnője volt probléma hogy valószínű hogy megcsalja!Na mindegy a lényeg hogy a párom elolvasta a levelezést meg azt is hogy a srác fel akar venni msn-re!Na azóta is ezt hallgatom !Féltékeny lenne és ezért csinálja?
2010. jún. 29. 09:45
 18/27 A kérdező kommentje:
Azért gondolom ezt mert tényleg nem vagyok hiú de hiába 20 éves a kiscsaj a nyomomba nem léphet!Lapos segg, vékony, fejre se egy szépség(nem csak én mondom)a fogai undorító sárgák elől egy hiányzik is igénytelen ápolatlan!Annyi hogy melle van de az is lóg!Á már nem hergelem magam!Majd írok a fejleményekről!És köszönöm az eddigio válaszokat!
2010. jún. 29. 09:48
 19/27 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Kiváncsi vagyok. :)
2010. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Na itt vagyok!Újat nem tudok nektek mondani!A helyzet változatlan!Annyi külömbséggel hogy kicsit jobban odafigyelgetek a páromra!De nem tudom egyszerüen eldönteni hogy most mi van!Lehurrogja mindenféle halálmadárnak!A kiscsaj az játsza a szűzet!Ha a párom kérdez tőle valamit nekem válaszol!:DNem néz egyszerűen a páromra!És ez idegesít!Lehet hogy áltatom magam de lehet hogy nem is a párom a hunyó hanem ez a kis luvnya???De ezt tegnap mondtam a ribinek hogy amikor haza jön a párom miért kezdi el rágni a körmét miért vörösödik ha hozzá szól miért nem néz rá!Erre eltrerel állandóan!Na a lényeg hogy sztem jól tettem mikor régebben befenyítettem mert sztem nagyon tetszik neki a párom!Igaz hogy 40 de 30-nak nézi és tényleg jó pasi!:Dolyan választ kaptam hogy azt hittem lepetézek!Bevalotta hogy sexuálisan izgatja hogy milyen lehet de eszembe ne jusson hogy ő akarna tőle valamit mert ő szeret minket meg a gyerekeket!Na hoppá!Én meg mondtam hogy ő mit szólna ha lenne egy komoly kapcsolata és én sexuálisan rá lennék kattanva a párjára!Azt mondta nem szólna mert szép vagyok és ha a párjának is tetszenék nem tudna semmit tenni!Mondom nagyon hülye szegény!!!Na ezek után sztem nem is a páromat hanem a luvnyát kell kordában tartanom!
2010. júl. 2. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!